Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

міжнародного, цивільного та комерційного права

Зустріч із суддею Верховного Суду: фокус на вирішення податкових спорів

19 березня 2021 року суддя судової палати з розгляду справ щодо податків, зборів та інших обов’язкових платежів Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Наталія Блажівська зустрілася online зі студентами, аспірантами та викладачами Київського національного торговельно-економічного університету.

Зустріч відбулася у форматі «запитання-відповідь», а тематика стосувалася широкого кола питань: позасудових способів вирішення податкових спорів, підсудності податкових спорів (спорам про право); дотримання строків оскарження до суду, а також дотримання строків давності при застосуванні заходів впливу до порушників податкового законодавства; оскарження бездіяльності податкових органів в адміністративному судочинстві; нового виду податкових спорів – податкових спорів з питань трансфертного ціноутворення.

Такий обмін досвіду між практикою, наукою та майбутнім юридичної спільноти неодмінно допоміг студентам та аспірантам у структуруванні набутих під час вивчення профільних навчальних дисциплін знань, а також сприяв виробленню нових напрямів наукових досліджень.

Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права висловлює вдячність судді Наталії Євгенівні Блажівський за присвячений час та свій безцінний досвід, а також Галині Володимирівні Задорожній, науковому консультанту відділу забезпечення діяльності голови та заступника голови суду секретаріату Касаційного адміністративного суду у складі Верховного суду, за організовану зустріч.

остання редакція 22.03.2021