Кафедра фінансового аналізу та аудиту
Кафедра фінансового аналізу та аудиту

фінансового аналізу та аудиту

22.04.2021 викладачі кафедри фінансового аналізу та аудиту відвідали вебінар «Комплаєнс-процедури від професіоналів». Микита Вініченко (адвокат судової практики KODEX), Данило Глоба (заступник директора YouControl з правових питань), В’ячеслав Тиховліс (керуючий адвокатським бюро В’ячеслав Тиховліс) пояснили з чого почати впровадження комплаєнсу та на що звертати особливу увагу, при перевірці потенційних партнерів. Згідно з новими правилами фінмоніторингу, компанії зобов'язані перевіряти своїх контрагентів. Зробити це можливо за допомогою впровадження комплаєнсу.
На вебінарі обговорено наступні питання:

• Що таке Compliance та Due diligence?
  • Due diligence як вид комплаєнсу в Україні: особливості та сфери застосування.
  • Етапи комплаєнсу: на що звернути увагу. Особливості risk-point-ів та фінальних звітів.
  • Передумови запровадження комплаєнсу в Україні.
  • Сутність комплаєнсу в банківській сфері.
  • Неможливість виокремлення окремого напряму комплаєнсу на прикладі державних закупівель.
  • Напрями подальшого правового регулювання комплаєнсу в Україні.
  • Основа комплаєнсу - ризик-орієнтований підхід.
  • Комплаєнс-оцінка ризиків.
  • Дотримання принципів комплаєнсу.

Щиро дякуємо організаторам та спікерам за корисний захід!

остання редакція 23.04.2021