Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

міжнародного, цивільного та комерційного права

Підсумки проєкту

Legal Open Space for students «Юрист - професія сильних»

15 квітня 2021 року відбулася  остання лекція проєкту Legal Open Space for students «Юрист - професія сильних»!

Давайте підіб’ємо підсумки: 6 лекцій, 6 цікавих тем, 6 різних спікерів, близько ста учасників, які відвідали всі заходи курсу, величезна кількість питань та відповідей, неймовірний багаж отриманих знань.

Цей захід став можливим завдяки невичерпній енергії доцента кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права, к.ю.н. Можайкіної О.С. та всім гостям-спікерам, які відгукнулися на запрошення поділитися власним досвідом зі студентами.

Онлайн-зустріч Олега Горецького із студентами-правниками завершила цикл заходів кафедри міжнародного, цивільного та приватного права КНТЕУ, присвячений спілкуванню наступного покоління юристів із провідними представниками юридичної спільноти.

Студентство та викладачі КНТЕУ сповна використали час керівника юридичної фірми, відомого адвоката та науковця, ставлячи йому різнопланові та цікаві запитання.

Зокрема, Олег Горецький розповідав про «підводні камені» початку власної адвокатської діяльності, форм оподаткування адвокатів, застереження при працевлаштуванні до юридичної фірми. Частина питань стосувалася практики позасудового вирішення спорів, пропонування клієнтам медіації, законопроектної роботи Олега Горецького. У свою чергу, викладачів цікавило ставлення юридичної спільноти до знань, вмінь і навичок випускників університетів.

Такі зустрічі надихають студентство до більш наполегливого навчання, саморозвитку та дають краще розуміння перспектив професійного життя.

остання редакція 28.04.2021