Кафедра фінансового аналізу та аудиту
Кафедра фінансового аналізу та аудиту

фінансового аналізу та аудиту

29.04.2021 відбувся майстер-клас стейкхолдера кафедри фінансового аналізу та аудиту, провідної аудиторської компанії  «Сайвена-Аудит» на тему «Аудит спеціального призначення. Трансфертне ціноутворення» за допопомогою платформи Zoom. Лектори: Олена Жукова (засновник і керуючий партнер групи компаній Saivena Group, голова комітету по міжнародному оподаткуванню Асоціації адвокатів України, сертифікований аудитор, адвокат по податковим та фінансовим спором, спеціаліст по ТЦО, спеціаліст по ТІК, експерт Реанімаційного пакету реформ) та Марія Мурашко (економіст з трансфертного ціноутворення аудиторської компанії «Сайвена-Аудит», випускниця КНТЕУ за спеціальністю «Аудиторська діяльність»).
Майстер-клас був проведений на високому професійному рівні, протягом усього заходу усі дані коментувались прикладами та зацікавив усіх присутніх.
Щиро дякуємо партнерм за корисний захід та сподіваємось на подальшу співпрацю!

остання редакція 29.04.2021