Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

міжнародного, цивільного та комерційного права

День університету 2021

В рамках святкування Дня університету 29 травня 2021 року викладачі кафедри Михайловський В.І., Погарченко Т.В. та Тищенко Ю.В взяли участь у Дні відкритих дверей КНТЕУ. Зокрема, доцент Михайловський В.І. зустрічав гостей університету, ознайомлював з переліком спеціальностей та спеціалізацій на факультеті міжнародної торгівлі і права, в тому числі особливостей спеціалізацій «Комерційне право», «Міжнародне право», «Цивільне право і процес», конкурсних сертифікатів ЗНО, умовами участі у конкурсному відборі тощо.

Доцентами Погарченко Т.В. та Тищенко Ю.В. було проведено екскурсії з абітурієнтами та їх батьками по університету. Гості прийняли участь у святкових заходах, вікторинах присвячених святкуванню Дня університету.  Побачили облаштування навчальних приміщень, а саме інноваційний коворкінг «Phygital Hub», лекційні аудиторії, лабораторії, SMART-бібліотеку; навчально-спортивну базу КНТЕУ – тенісні корти, тренажерну залу, спортивний манеж; затишне кафе «Венеція». Особливо гостей університету з інших міст України зацікавило відвідування гуртожитку №2, можливість ознайомитися з реальними комфортними умовами проживання майбутніх студентів. Гості ділилися позитивними емоціями та подякували організаторам та учасникам нашого святкового заходу.

остання редакція 31.05.2021