Кафедра психології

e-mail: уеvchenko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Scopus    ORCID    Publons     Google Академія

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ  психологія безпеки особистості, психологія впливу, політична психологія, психодіагностика, арт терапія

ДИСЦИПЛІНИ  «Психологія», «Психологія бізнесу», «Політична психологія», «Психологія безпеки»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

доцент кафедри психології, 2021 р

доцент кафедри психології і педагогіки, 2017 р.

кандидат психологічних наук, 19.00.07 «Вікова та педагогічна  психологія», тема «Психологічні засади формування у студентів здатності до самоствердження», 2013 р.

ДОСВІД РОБОТИ

доцент кафедри психології Київського національного торговельно-економічного університету, з 2021 року до цього часу

доцент кафедри психології і педагогіки Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, 2017 – 2021 рр.

старший викладач кафедри психології і педагогіки Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, 2014 – 2017 рр.

науковий співробітник лабораторії науково-психологічної інформації Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України, 2013-2014 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ https://scholar.google.com.ua/citations?user=f2D34HQAAAAJ&hl=uk

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Підвищення кваліфікації за програмою освітнього курсу «Арттерапевтичні оздоровчі технології», Державний вищий навчальний заклад «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», 2020 р.

Наукове стажування / підвищення професійної кваліфікації в Кафедрі Публічного Здоров’я, Інститут Наук про Родину і Соціальну Працю Люблінського Католицького Університету Іоанна Павла ІІ. 15.07.19-30.12.19 р.

Навчальний курс «Основи нейропсихології для психологів та психотерапевтів», 2021 р.

Навчальний курс «Розлади психіки та поведінки. Основи психіатричної пропедевтики», 2021 р.

Навчальний курс «Головні метрики сучасної науки. Scopus та Web of Science», 2020 р.

Навчальний курс «Ексклюзивні метафоричні асоціативні зображення в психологічній практиці: базовий курс», 2020 р.

Післядипломна програма підготовки травматерапевтів (І рівень) Regent University, 2018 р.

Навчальний тренінг «Перша психологічна допомога», 2018 р.

Навчальні курси «Практичні основи використання ММРІ-2», «Основи використання методики HCS Integrity Check», «Основи використання тесту BFQ-2», 2018 Р.

Навчальний тренінг «Психологічна допомога населенню, постраждалому внаслідок конфлікту», 2017 р.

ХОБІ     подорожі, література, колекціонування дзвіночків

остання редакція 28.06.2023