Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

міжнародного, цивільного та комерційного права

День відкритих дверей КНТЕУ

30 жовтня 2021 року викладачі кафедри Коренюк О.О., Михайловський В.І., Погарченко Т.В. та Тищенко Ю.В взяли участь у Дні відкритих дверей КНТЕУ. Заступники декана Ольга Олександрівна та Віктор Ігорович зустрічали гостей університету, ознайомлювали з переліком спеціальностей та спеціалізацій на факультеті міжнародної торгівлі та права, конкурсних предметів, умовами участі у конкурсному відборі.

Відповідальними за профорієнтацію Погарченко Т.В. та Тищенко Ю.В. було проведено екскурсії з абітурієнтами та їх батьками по університету. Гості побачили оновлений Л-корпус, зокрема, інноваційний коворкінг «Fhygital Hub», мультимедійну лінгафонну лабораторію, навчально-спортивну базу КНТЕУ, другий та сьомий гуртожитки, затишні заклади харчування. Гості ділилися позитивними емоціями та подякували організаторам та учасникам Дня відкритих дверей університету. Всі заходи були проведені із дотриманням карантинних вимог. Бажаємо всім міцного здоров’я та до наступних зустрічей у затишних стінах КНТЕУ!

30.10.2021
остання редакція 31.10.2021