Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

міжнародного, цивільного та комерційного права

Використання міжнародно-правових інструментів у захисті прав людини в Україні

Для ознайомлення студентів та викладачів з можливостями захисту прав людини було проведено відкриту лекцію за участі радниці з правових питань Агентства ООН у справах біженців, кандидатки юридичних наук Кузьменко Лідії Рудольфівни на тему: «Використання міжнародно-правових інструментів у захисті прав людини в Україні».  Враховуючи онлайн формат даного заходу та можливості Zoom всі охочі мали змогу приєднатися  та поспілкуватися зі спікером із зазначеної проблематики.

Слід наголосити, що наповненість Zoom-конференції не була меншою 100 осіб від початку і майже до кінця, що демонструє зацікавленість студентів та їх бажання отримувати знання навіть в умовах пандемії та встановлених обмежень.

остання редакція 08.11.2021