Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

міжнародного, цивільного та комерційного права

Відкрита лекція на тему "Застосування міжнародного кримінального права"

Президентом Європейського комітету з питань запобігання катуванням чи нелюдському або такому, що принижує гідність, поводженню чи покаранню  (2015 - 2021 рр.), доцентом кафедри міжнародного права ІМВ КНУ ім. Т.Шевченка, першого віцепрезидента Української асоціації міжнародного права, члена Міжнародної ради експертів з питань злочинів, учинених в умовах збройного конфлікту (Офіс Генерального прокурора України), члена Міжвідомчої комісії з питань застосування та реалізації норм міжнародного гуманітарного права в Україні Гнатовським Миколою Миколайовичем було проведено відкриту лекцію на тему: «Застосування міжнародного кримінального права» для студентів спеціальності 293 міжнародне право.

Лекція відбулась 29 листопада 2021 року. Більше 50 осіб зацікавилася даною тематикою та відвідали цей захід.

остання редакція 30.11.2021