Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

міжнародного, цивільного та комерційного права

Відкрита лекція на тему "Застосування міжнародного гуманітарного права в Україні"

15 листопада 2021 року відбулась відкрита лекція Радника з міжнародного гуманітарного права президента товариства Червоного Хреста, віце-президента Української асоціації міжнародного права, провідного наукового співробітника державної наукової установи «Інститут інформації, безпеки і права НАН України, професора Короткого Тимура Робертовича на тему: «Застосування міжнародного гуманітарного права в Україні».

Під час лекції Тимур Робертович змістовно розповів про практичне застосування міжнародного гуманітарного права, особливості імплементації його норм на міжнародному та національному рівнях, класифікацію збройного конфлікту на території України. Відповів на запитання застосовності міжнародного гуманітарного права у випадках кібератак. Незважаючи на умови під час пандемії, студенти продовжують ефективно здобувати та поглиблювати знання, розширюючи світогляд.

остання редакція 07.12.2021