Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

міжнародного, цивільного та комерційного права

ІІ Всеукраїнський публічний конкурс фотопостерів

#Молодь_за_права

10 грудня – Міжнародний день захисту прав людини

Запрошуємо молодь віком від 16 до 25 років взяти участь у Всеукраїнському публічному конкурсі фотопостерів #Молодь_за_права.

Старт конкурсу: 07 грудня 2021 року.

Закінчення прийому конкурсних робіт: 10 грудня 2021 року (включно).

Як взяти участь?

1 етап. Створити фотопостер (можливі форми: малюнок, графічне зображення, фото тощо) на тему: #Молодь_за_права

Вимоги до робіт:

- Відповідати заданій тематиці.

- Може містити написи, слогани тощо (до 10 слів; оригінальний, тобто не повторювати вже відомі і популярні заклики, слогани, девізи; мати позитивний підхід до теми).

- Може містити інформацію про автора (ім’я та прізвище, місце проживання).

- Формат файлу: JPG, JPEG

- Розмір файлу: не більше 5 Мб

2 етап. Зареєструватися на конкурс за посиланням: https://forms.gle/rm8rAzg1Hc6m9xYE7

або QR-кодом

Завантажити свій фотопостер у реєстраційну форму.

3 етап. Відкрите онлайн голосування та оцінка конкурсних робіт журі.

•  Всі конкурсні фотопостери будуть розміщені на сторінці Кафедри  міжнародного, цивільного та комерційного права КНТЕУ у Фейсбуці.

Голосування триватиме з 11 грудня до 14 грудня (включно).

• Журі конкурсу оцінює конкурсні роботи. Кожен член журі має 30 балів, які може розподілити між роботами учасників.
  • Організатори конкурсу затверджують результати онлайн голосування та з урахуванням оцінок журі, визначають 3 переможців.

Переможці отримають подарунки від Кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права КНТЕУ.

остання редакція 04.05.2022