Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

міжнародного, цивільного та комерційного права

Тренінг «МП онлайн викладання юридичних дисциплін»

Кафедрою міжнародного, цивільного та комерційного права організовано захід для викладачів-правників закладів вищої освіти «МП онлайн викладання юридичних дисциплін».

04 грудня 2021 р. доцентка кафедри, адвокатка, медіатора (DAA) О.С.Можайкіна провела інтерактивний онлайн тренінг, в якому взяли участь викладачі Київського національного торговельно-економічного університету Т.В.Погарченко, Ю.В.Тищенко, а також викладачі Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова та Національного авіаційного університету.

Під час тренінгу учасники мали змогу не лише ознайомитися з методичними прийомами онлайн викладання, методикою підготовки й використання окремих інструментів, які мають на меті зробити оналайн навчання ефективнішим. Крім того, учасники виконували ігрові вправи, творчо-пошукові завдання, спрямовані на формування знань та компетентностей.

остання редакція 07.12.2021