Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

міжнародного, цивільного та комерційного права

Перемога у конкурсі на кращу наукову роботу!

6 грудня 2021 року студентка 4 курсу Київського національного торговельно-економічного університету Олександра Пурденко стала переможцем конкурсу на кращу наукову роботу з нагоди 30-річчя Незалежності України зі спеціальності «Міжнародне право».

У досліджені наукової проблематики допомогала науковий керівник доктор філософії зі спеціальності «Міжнародне право», старший викладач кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права Кортукова Тамара Олександрівна.

Результатом плідної роботи стало здобуття призового місця. Крім того, призерам були вручені грошові стипендії, подяки та подарунки.

Висловлюємо щиру вдячність організаторам конкурсу на кращу наукову роботу, а саме: Київському національному університету імені Тараса Шевченка, Інституту міжнародних відносин, БО Президентському фонду Леоніда Кучми «Україна».

Слід зазначити, що над оцінюванням та відбором кращих наукових робіт працювала комісія у складі голови:  Шпакович О.М. та членів: Гайдуцького П.І., Микієвича М.М., Андрейченко С.С, Гнатовського М.М., Камінської Н.В., Трагнюка Л.Я., Кориневича А.О., Савчука К.О.

Серед робіт, які розглядала комісія були представлені наукові роботи київської, харківської, одеської та львівської школи міжнародного права з наступних тематик: Covid-19 та міжнародне право: нові виклики сучасності; еволюція розуміння суверенітету в міжнародному праві; міжнародно-правові шляхи притягнення до відповідальності держави-агресора; забезпечення територіальної цілісності та інформаційної безпеки держави.

Тож вітаємо студентку із високими досягненнями і бажаємо подальших успіхів та перемог!

остання редакція 07.12.2021