Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

міжнародного, цивільного та комерційного права

Відкрита лекція на тему "Особливості підготовки висококваліфікаованих юристів: теорія і практика"

Студенти юридичних спеціальностей зустрілися з головою адвокатського об’єднання «Лебідь і партнери» к.ю.н., доц. Лебідем Валерієм Івановичем.

10 грудня 2021 року відбулась відкрита лекція  на тему «Особливості підготовки висококваліфікованих юристів: теорія і практика». Відомий адвокат розкрив особливості роботи молодих юристів, зокрема, підкреслив, які труднощі можуть бути на початку професійної діяльності. Валерій Іванович наголосив на обов'язковому поєднанні теоретичного навчання з  практичною складовою і порадив студентам розширювати місця практики відповідно до напрямів юридичної діяльності, набувати різних практичних навичок, не зупинятися на одній базі практики для отримання більш широкого спектру вправностей. Студенти жваво відгукнулись на поради адвоката, виявили інтерес щодо можливостей професійної практичної підготовки. Валерій Іванович, у свою чергу, підкреслив важливість отримання студентами освітньо-професійного рівня "магістр".

Лекція відбулася жваво та цікаво.

остання редакція 13.12.2021