Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

міжнародного, цивільного та комерційного права

День відкритих дверей

Традиційно в травні відбувся День ДТЕУ, який в тяжкий час для нашої держави зібрав студентів, випускників, абітурієнтів та працівників нашого університету в коло єдності, підтримки та надії. В рамках цього заходу було проведено патріотичний концерт підготований нашими талановитими студентами. Гості  відвідувати підготовлені кожним факультетом вікторини, квести, та  посмакували справжнім козацьким кулішем.

Викладачі нашої кафедри також радо долучилися до святкування. Зокрема, в рамках Дня відкритих дверей ДТЕУ заступники декана Коренюк О.О. та Михайловський В.І. роз’яснювали особливості спеціальностей, які здобуваються на ФМТП, переваги юристів, які здобувають освіту за спеціалізаціями «Комерційне право», «Цивільне право та процес», «Міжнародне право» та особливості вступної кампанії 2022. Доценти кафедри Погарченко Т.В. та Тищенко Ю.В. провели екскурсії з абітурієнтами, їх батьками та випускниками по затишним локаціям нашого університету. Доцентом Кабенок Ю.В. для гостей свята було презентовано майстер-клас «Укладення договору з адвокатом: що потрібно знати».

Маємо впевнену надію на нові зустрічі в затишних стінах Державного торговельно-економічного університету

під мирним небом нашої України!

29.05.2022
остання редакція 29.05.2022