Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

міжнародного, цивільного та комерційного права

День відкритих дверей

Продовжуючи добрі традиції, 18 червня 2022 року було проведено черговий День відкритих дверей для всіх бажаючих поступити до Державного торговельно-економічного університету. Абітурієнти разом з батькам мали змогу зареєструватися на сайті університету або в соціальних мережах та в зручний для них час отримати відповіді щодо особливостей вступної компанії 2022.

Представники деканату ФМТП, а саме заступники декана Коренюк О.О. та Михайловський В.І., роз’яснювали особливості спеціальностей, які здобуваються на факультеті, переваги юристів, які здобувають освіту за спеціалізаціями «Комерційне право», «Цивільне право та процес», «Міжнародне право». Доценти кафедри Ільченко Г.О. та Тищенко Ю.В. провели екскурсії з абітурієнтами, їх батьками та випускниками по затишним локаціям нашого університету.

Також нагадуємо всім тим, хто вже відвідав університет і ще не визначився зі спеціальністю, або тільки планує це зробити, що наступний День відкритих дверей відбудеться 25 червняРеєстрація активна.

18.06.2022
остання редакція 18.06.2022