Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

міжнародного, цивільного та комерційного права

Всеукраїнський публічний конкурс творчих робіт #КОНСТИТУЦІЯ_UA

Запрошуємо учнівську молодь віком від 16 до 18 років взяти участь у Всеукраїнському публічному конкурсі творчих робіт #КОНСТИТУЦІЯ_UA

Старт конкурсу: 23 червня 2022 року.

Закінчення прийому конкурсних робіт: 27 червня 2022 року (включно).

Як взяти участь?

• Підготувати творчу роботу (можливі форми: фотографія, фотопостер, малюнок, графічне зображення, аплікація, колаж з фото (малюнків, аплікацій) на тему: ОНСТИТУЦІЯ_UA.
  • Зареєструватися на конкурс за посиланням нижче, куди і потрібно завантажати свою конкурсну роботу!

Як взяти участь?

1 етап. Підготувати творчу роботу (можливі форми: фотографія, фотопостер, малюнок, графічне зображення, аплікація, колаж з фото (малюнків, аплікацій) на тему: ОНСТИТУЦІЯ_UA

Вимоги до робіт:

- Відповідати заданій тематиці.

- Може містити написи, слогани тощо (до 10 слів; оригінальний, тобто не повторювати вже відомі і популярні заклики, слогани, девізи; мати позитивний підхід до теми).

- Може містити інформацію про автора (ім’я та прізвище тощо).

- Формат файлу: JPG, JPEG

- Розмір файлу: не більше 5 Мб

2 етап. Зареєструватися на конкурс за посиланням: https://forms.gle/P4bqXxXAkavGMPTw5  або QR-кодом

Завантажити свою творчу роботу у реєстраційну форму.

3 етап. Відкрите онлайн голосування та оцінка конкурсних робіт журі.

•  Всі конкурсні роботи будуть розміщені на сторінці Кафедри  міжнародного, цивільного та комерційного права ДТЕУ у Фейсбуці.

Голосування триватиме з 28 червня до 30 червня (включно).

• Журі конкурсу оцінює конкурсні роботи. Кожен член журі має 30 балів, які може розподілити між роботами учасників.
  • Організатори конкурсу затверджують результати онлайн голосування та з урахуванням оцінок журі, визначають 3 переможців.

Посилання для реєстрації на конкурс та завантаження конкурсних робіт:

Троє переможців гарантовано отримають подарунки від Кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права ДТЕУ!

остання редакція 23.06.2022