Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

Літня школа для молодих науковців

міжнародного, цивільного та комерційного права

Літня школа для молодих науковців, Польща 3-9 липня 2022

Аспірантка кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права Шкребтієнко Анна разом із колегами з кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права, зокрема аспірантками Скибенко Веронікою та Коваленко Жанною, к.н.ю., доцентом Гуржій Анною, а також аспіранткою кафедри світової економіки Корогод Альоною взяли участь у літній школі для молодих науковців за темою «Citizenship under Fire: Practices of Citizenship in Central and Eastern Europe in the Times of Conflict» (Жешувський університет, Польща, 3-9 липня 2022).

Цього року учасниками літньої школи були науковці з університетів США, Бразилії, Німеччини, Італії, Ірландії, Польші, Румунії, Словаччини, Пакистану та України.

В рамках літньої школи учасники обговорили важливі та актуальні питання національної ідентичності, громадянства ЄС, отримали безцінний досвід, який може бути корисним для України в умовах повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну.

Протягом робочих днів учасники працювали за такими напрямками: прослухали курс лекцій іноземних науковців, брали участь в дискусіях, обговореннях та воркшопах, мали зустріч із неурядовими організаціями, відвідали прес-конференцію із мером міста Жешув, молоді вчені демонстрували презентації власних дисертаційних робіт.

Результати проведення літньої школи продемонстрували, що у кожному куточку світу українців підтримують, надихаються мужністю та бажають перемоги, а найголовніше визнають, що українці мають свою унікальність, національну ідентичність, мають знання та повагу до історії розвитку та становлення держави, національної культури, території, усвідомлення своїх особливостей, розуміння представниками національної групи своїх інтересів, прагнень, цілі, ідеали, потреби тощо.

11.07.2022
остання редакція 12.07.2022