Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

міжнародного, цивільного та комерційного права

День відкритих дверей

У  суботу 16 липня 2022 було проведено черговий День відкритих дверей для всіх бажаючих вступити до Державного торговельно-економічного університету. Абітурієнти разом з батькам мали змогу зареєструватися на сайті університету або в соціальних мережах та в зручний для них час відвідати цей захід для отримання відповідей щодо особливостей вступної кампанії 2022.

Представник деканату ФМТП Михайловський В.І. роз’яснював абітурієнтам особливості спеціальностей, які здобуваються на факультеті. Доцент кафедри Погарченко Т.В. провела екскурсії з абітурієнтами, їх батьками по затишним локаціям нашого університету. Гості побачили навчальні та спортивні потужності ДТЕУ, гуртожитки, затишну кав’ярню «Венеція», Phygital-HUB, оновлений корпус ФМТП, зокрема, мультимедійну лінгафонну лабораторію та зал засідань вченої ради тощо. Майбутні абітурієнти та їх батьки ділилися позитивними емоціями та подякували організаторам та учасникам Дня відкритих дверей університету.

Чекаємо на нову зустріч у затишних стінах ДТЕУ в якості наших студентів!

19.07.2022
остання редакція 19.07.2022