Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

міжнародного, цивільного та комерційного права

День відкритих дверей напередодні вступу

Традиційно під час вступної кампанії 30 липня 2022 р. відбувся День відкритих дверей у  Державному торговельно-економічному університеті, який в складний час для нашої держави зібрав студентів, абітурієнтів та працівників університету у своєму кампусі. В рамках цього заходу було проведено багато заходів, підготований нашими талановитими студентами. Абітурієнти разом з батьками змогли відвідати підготовлені кожним факультетом вікторини, квести та  посмакувати різними смаколиками від організаторів вікторин.

Викладачі нашої кафедри також радо долучилися до святкування. Зокрема, в рамках Дня відкритих дверей ДТЕУ заступник декану  Михайловський В.І. роз’яснював особливості спеціальностей, які здобуваються на ФМТП, переваги юристів, які здобувають освіту за спеціалізаціями «Комерційне право», «Цивільне право та процес», «Міжнародне право» та особливості вступної кампанії 2022. Доценти кафедри Ільченко Г.О., Погарченко Т.В. та Тищенко Ю.В. провели екскурсії з абітурієнтами та їх батьками по затишним локаціям нашого університету.

Чекаємо на нові зустрічі з абітурієнтами в Державному торговельно-економічному університеті  в статусі наших студентів!

07.08.2022
остання редакція 07.08.2022