Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

міжнародного, цивільного та комерційного права

Польсько-українська школа

«Polish-Ukrainian Summer Camp for Young Scientists»

(10-19 вересня 2022, Варшава, Польща)

Аспірантка кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права Шкребтієнко А.Г. взяла участь польсько-українській школі «Polish-Ukrainian Summer Camp for Young Scientists» (10-19 вересня 2022, Варшава, Польща).

Реалізація проєкту стала можливою завдяки спільній організації Ради молодих учених при Міністерстві освіти та науки України, Польській асоціації аспірантів (KRD Polish Association of Doctoral Candidates), Польській академії наук (PAN Polish Academy of Sciences), Варшавському університету природничих наук SGGW (SGGW Warsaw University of Life Sciences), Варшавській школі економіки «SGH (SGH Warsaw School of Economics»), Польській національній академії академічних обмінів (NAWA Polish National Agency for Academic Exchange).

Для участі в школі обрано 33 українських молодих учених, які протягом тижня мали змогу попрацювати з польськими колегами.

Протягом робочих днів учасники працювали за такими напрямками: прослухали курс лекцій польських науковців, зокрема обговорено актуальні питання нетворкінгу, систематичного літературного огляду, доброчесності наукових досліджень, гендерної рівності в академічній сфері, громадської діяльності і лідерству у науковій та науково-педагогічній діяльності, бізнес-ідей науковців та їх ефективне втілення в життя, професійного вигорання науковців, методів та профілактичні заходи, що упереджують професійне емоційне вигорання.

Учасники відвідали Канцелярію Прем'єр-міністра Польщі – Зустріч Ради діалогу з молоддю, яка відбулася у форматі діалогу з молодими вченими. Обговорили стан та перспективи розвитку української науки, особливості подальшого співробітницва у науково-дослідній сфері.

Метою реалізації спільних проєктів є включення української науки до європейського дослідницького простору, крім того завдяки співпраці, встановленій таким чином, молоді науковці зможуть успішно завершити свої дослідження, отримати свої ступені, а також підтримувати та розвивати співпрацю, яку вони розпочали з командою з Польщі, у їхній подальшій науковій діяльності.

остання редакція 20.09.2022