Кафедра менеджменту

доцент кафедри менеджменту

e-mail: O.V.velychko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Scopus angel  Web of Science ResearcherID  angel  ORCID angel  Google Scholar angel
СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ інноваційний розвиток підприємства, стратегічне управління підприємством, управління конкурентоспроможністю підприємств
ДИСЦИПЛІНИ: «Менеджмент», «Управління інноваціями», «Стратегічне управління підприємством», «Стратегічний менеджмент в міжнародному бізнесі», проводить заняття у департаменті персоналу в ННЦ бізнес-симуляції ДТЕУ
АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ:
  • магістр з готельно-ресторанної справи за спеціальністю «Готельно-ресторанна справа», Одеський національний економічний Університет, 2021 р.
  • доцент кафедри організації виробництва та агробізнесу, 2011 р.
  • кандидат економічних наук, 08.07.02 – економіка сільського господарства і АПК., тема дисертації: "Підвищення ефективності функціонування зернопродуктового підкомплексу АПК на регіональному рівні ", 2003 р.
  • економіст з бухгалтерського обліку і фінансів за спеціальністю «Облік і аудит»», Миколаївський державний сільськогосподарський інститут, 1998 р.
ДОСВІД РОБОТИ:
  • доцент кафедри менеджменту Державного торговельно-економічного університету МОН України, 01.09.2022р. – до цього часу
  • заступник декану факультету менеджменту з навчальної роботи, МНАУ, 2013-2022р. .
  • доцент кафедри готельно-ресторанної справи та організації бізнесу, МНАУ,  2019-2022р.
  • доцент кафедри управління виробництвом та інноваційною діяльністю підприємств,  Миколаївський національний аграрний університет (МНАУ),  2012- 2019р.
  • доцент кафедри організації виробництва та агробізнесу, Миколаївський державний аграрний університет, 2004 - 2012р.
  • асистент кафедри організації виробництва та агробізнесу, Миколаївський державний аграрний університет, 2003 - 2004р.
  • асистент кафедри економічної теорії Миколаївська державна аграрна академія, 2002 -2003р.
СПИСОК ПУБЛІКАЦІЙ:

/file/MzExMg==/6f9026e349f9a3685f824fb39eda8eb6.pdf

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ:
  • Почесна грамота Миколаївського національного аграрного університету за сумлінну і плідну працю (2015 р.)
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ:
  • Міжнародне стажування Academy of managtment and administration, Opole, Poland, 2016р.
  • Міжнародне стажування науково-педагогічних працівників  (у рамках ERASMUS + Programms und der Zusammenarbeit zum Internationalen Masterstudiengang Agrarmanagement (MBA) der University of Applied Sciences Weihenstephan-Triesdorf), 2018 р.
  • Міжнародне стажування, «Scientific and methodological foundations of entrepreneurship activity», Державний аграрний університет Молдови, м. Кишинів, .2019 р.
  • Підвищення кваліфікації Курс «Інноваційна спрямованість педагогічної діяльності», Національний університет біоресурсів і природокористування України, ННІ неперервної освіти і туризму, 2019 р.
  • Теоретична та практична підготовка в рамках форуму «Управлінська платформа» (підготовка фахівців сфери HORECA), Асоціація кулінарів України, 2019 р.
  • Інтерактивний тренінг-практика з управління компанією з використання бізнес-симуляції ViAL+, ТОВ «Компанія інтелектуальних технологій», 2019р.
  • Підвищення кваліфікації  за  ОПП «Директори (заступники директорів) інститутів, декани (заступники деканів) факультетів університетів, академій, інститутів» Національна академія педагогічних наук України ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Центральний інститут післядипломної освіти, 2020р.
  • Workshop “ The use of innovative interactive online modules in teaching”, Університеті прикладних наук Вайнштефан – Тріздорф , Німеччина, 2021р.
  • Підвищення кваліфікації від Reikartz Hotel Group «Level Up разом з Reinkartz»,  2021р.
  • Міжнародний онлайн-форум «Міст дружби Туризм 2021 Нові можливості та перспективи»,  Nudge. 2021р.
  • Семінар-тренінг з курсу «Базові знання HACCP», 2021р
  • The University оf Applied Sciences Weihenstephen-Triesdorf. Certificate of participation in the creation of online learning materials for “Investment Theory In the frame of DAAD project #57514792 “Digital Modernization of Lecturing in Ukrainian Agrarian Universities”,  2021р. .
  • Міжнародне стажування «Innovative educational technologies: European experience and its implementation in the preparation of experts with economics, tourism, hotel and restaurant business», Вища школа туризму і екології, Суха Бескидська, Польща. -2022р.
ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ:
  • Участь у міжнародному проекті ERASMUS + Programms und der Zusammenarbeit zum Internationalen Masterstudiengang Agrarmanagement (MBA), Вайнштефан – Тріздорф , Німеччина
  • член Асоціації індустрії гостинності України,
  • член Асоціації кулінарів України.
  • Участь у міжнародному проекті “Investment Theory In the frame of DAAD project #57514792 “Digital Modernization of Lecturing in Ukrainian Agrarian Universities”; Вайнштефан – Тріздорф , Німеччина
  • Керівник студентського проекту DAAD «Цифрова Україна: забезпечення академічної успішності в умовах кризи (2022)»,  МНАУ (Україна) -Вайнштефан – Тріздорф , (Німеччина);
ХОБІ подорожі, читання, вишивка

остання редакція 21.01.2024