Кафедра цифрової економіки та системного аналізу
Кафедра цифрової економіки та системного аналізу

Аналітика Big Data з Головою громадської організації Українська асоціація ODOO

цифрової економіки та системного аналізу

Аналітика Big Data з Головою громадської організації

Українська асоціація ODOO

28 вересня 2022 року для здобувачів бакалаврського рівня освітньої програми «Інформаційні технології та бізнес-аналітика (Data Science)» в рамках дисципліни «Аналітика Big Data» проведено практичне заняття «Бізнес-аналітика на платформі бізнес-додатків ODOO».

Заняття проводила наш бізнес-партнер, Голова громадської організації Українська асоціація ODOO, бізнес-аналітик Ольга Лугова.

Заняття проходило у формі захопливої ділової гри «УПС: Управління По Спражньому».

Студенти мали можливість проявити професійні якості підприємця та бізнес-аналітика у віртуальному форматі розбудови власного бізнесу.

У практичному занятті брали участь студенти спеціальності 124 «Системний аналіз», які навчаються за освітньою програмою «Інформаційні технології та бізнес-аналітика (Data Science)»:

• Єгор Наливайко
  • Юлія Андрієнко
  • Віктор Стельмах
  • Павло Скібіцікий
  • Владислав Лотоцький
  • Владислав Палій
  • Єгор Ланін

Щиро дякуємо нашому бізнес-партеру Ользі Луговій за безцінний практичний досвід з аналітики великих даних, переданий нашим студентам!

остання редакція 09.02.2023