Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

міжнародного, цивільного та комерційного права

П’ятий  щорічний круглий стіл студентів на тему

«Права людини та бізнес: правова регламентація в умовах воєнного стану»

Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права Державного торговельно-економічного університету 27 жовтня 2022 року провела щорічний круглий стіл на тему «Права людини та бізнес: правова регламентація в умовах воєнного стану», в результаті роботи якого було видано збірник.

З вітальним словом до учасників круглого столу звернулася доцент кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права, к.ю.н., доцент Лариса НЕСКОРОДЖЕНА, яка відзначила що навіть в умовах війни активність студентів в наукових заходах є високою, молодь не залишається осторонь у вирішенні тих завдань, які поставлені сьогоденням.

Учасники круглого столу обговорили актуальні питання застосування змін, які були внесені в законодавство України під час війни, порядок ведення бізнесу в умовах війни, дотримання прав людини, вплив військового стану на впровадження цифрової економіки, на міграційні процеси, які розпочалися в Україні з 24.02.2022 року тощо. З тезами доповідей можна ознайомитися у збірнику.

Дякуємо всім учасникам круглого столу та чекаємо на наступну зустріч!

остання редакція 10.11.2022