Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

міжнародного, цивільного та комерційного права

Викладачі ДТЕУ у складі Експертної ради при Представнику Уповноваженого Верховної Ради України

з прав людини з соціальних та економічних прав.

Згідно з Наказом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини №92.15/22 від 31 жовтня 2022 року утворено Експертну раду при Представнику Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з соціальних та економічних прав.
  Державний торговельно-економічний університет в Експертній Раді представляє Микитенко Людмила, доц., к.ю.н., доцент кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права, керівник правового центру Всеукраїнської Федерації споживачів «ПУЛЬС».
   Наказом затверджено Положення про діяльність Експертної ради та її персональний склад, до якого за підсумками конкурсного відбору ввійшли 16 представників наукової спільноти, об’єднань роботодавців і профспілок, інших інститутів громадянського суспільства.

Перше установче засідання Експертної ради при Представнику Уповноваженого з соціальних та економічних прав відбулося в режимі відеоконференції

остання редакція 27.01.2023