Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

міжнародного, цивільного та комерційного права

Тренінг для фахівців ринку харчових продуктів

«Як стати доброчесним оператором ринку харчових продуктів

і доєднатися до кластеру FairFood-Ukraine»

26 січня 2023 року ГО «Аналітичний центр Аграрного союзу України»в рамках форуму Східного партнерства провів для викладачів кафедри тренінг: «Як стати доброчесним оператором ринку харчових продуктів і доєднатися до кластеру FairFood-Ukraine».  Тренін був прямований на забезпечення знаннями та навичками стосовно законодавчих вимог до аграрної та харчової продукції, які існують на європейських ринках.

Під час тренінгу були окреслені сучасні інструменти забезпечення безпечності харчових продуктів, національні та міжнародні вимоги до операторів ринку харчових продуктів, шляхи та методи перевірки дотримання таких вимог. З програмою заходу можна ознайомитися за посиланням.

За результатами тренінгу учасники отримали завдання. Ті з них, які успішно впоралися із завданнями, отримують сертифікат і можуть переходити до наступних кроків долучення до учасників кластеру.

остання редакція 27.01.2023