Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

міжнародного, цивільного та комерційного права

Перший день відкритих дверей у 2023 році!

Вперше в новому 2023 році, дякуючи Збройним силам України, викладачі кафедри Коренюк О.О., Михайловський В.І., Пальчук П.М., Погарченко Т.В. та Тищенко Ю.В. взяли участь у Дні відкритих дверей ДТЕУ, який відбувся 4 лютого 2023 року. Заступники декана факультету Коренюк О.О. та Михайловський В.І. зустрічали гостей університету, консультували їх щодо спеціальностей та спеціалізацій на факультеті міжнародної торгівлі та права, конкурсних предметів, роз’яснювали умови участі у конкурсному відборі вступної компанії 2023 тощо.

Доцентами Пальчуком П.М., Погарченко Т.В. та Тищенко Ю.В. було проведено екскурсії з абітурієнтами та їх батьками по університету. Гості побачили навчальні та спортивні потужності ДТЕУ, гуртожитки, затишні заклади харчування, SMART-бібліотеку, читальні зали, Phygital-HUB, оновлений корпус ФМТП. Ними було відвідано майстер-класи та вікторини, організовані співробітниками нашого університету. Майбутні абітурієнти та їх батьки ділилися позитивними емоціями та подякували організаторам та учасникам Дня відкритих дверей.

Чекаємо на нову зустріч в затишних стінах ДТЕУ!

05.02.2023
остання редакція 05.02.2023