Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

міжнародного, цивільного та комерційного права

Лекція щодо захисту прав та інтересів громадян за кордоном.

16.03.2022 року для студентів спеціальності 081 «Право» та 293 «Міжнародне право»  факультету міжнародної торгівлі та права було проведено лекцію ПОНОМАРЕНКО Аліною, Консулом України в Консульстві України в м. Порту (Португальська Республіка). Зустріч була цікавою та змістовною в форматі діалогу щодо питань та проблем, які наразі існують через воєнний стан та масову міграцію українців. Студентів цікавили питання здійснення нотаріальних дій консульством, видання освітніх документів за кордоном, захист прав дітей та вилучення дітей в батьків, порядок засвідчення актів цивільного стану (наприклад, шлюбу,  народження дитини тощо). Пані Аліна вказала переваги та недоліки державної служби  та зазначила : «коли знаходишся на державній службі, в першу чергу повинні бути інтереси держави, а вже потім власні інтереси».

Аліна ПОНОМАРЕНКО надала поради студентам стосовно працевлаштування, розширення спектру вивчення інформації, окреслила освітню траєкторію, звернула увагу на вивчення іноземних мов.

Щиро дякуємо шановній Аліні ПОНОМАРЕНКО за час і можливість поділитись своїми знаннями та

практичним досвідом  із нашими студентами!

остання редакція 17.03.2023