Кафедра товарознавства і фармації

Бобокало Сергій Вікторович

товарознавства і фармації

БОБОКАЛО СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ

PhD in pharmacy, старший викладач кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю

e-mail: serhii.bobokalo@gmail.com

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

розробка лікарських засобів, продуктів спеціального дієтичного харчування, дієтичних добавок, продуктів для здоров’я (нутрицевтики і парафармацевтики). Дослідження біофлавоноїдів, особливо Таксифоліну (дигідрокверцетину). Стандартизація промислової технології виробництва. Фармацевтичний менеджмент і маркетинг

​ДИСЦИПЛІНИ

«Категорії та систематика товарів у ритейлі»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ
  • Доктор філософії, спеціальність 226 - Фармація; тема дисертації: «Розробка складу і стандартизація технології рідких оральних та ін’єкційних розчинів на основі дигідрокверцетину», 2021 р.;
  • Магістр (з відзнакою) по спеціальності «Освітні, педагогічні науки», професійна кваліфікація «Викладач університетів та вищих навчальних закладів», 2019р., Національний фармацевтичний університет;
  • Магістр за спеціальністю «Адміністративний менеджмент», кваліфікація «Менеджер з адміністративної діяльності», 2016р., Національний фармацевтичний університет
ДОСВІД РОБОТИ
  • молодший науковий співробітник науково-дослідної лабораторії парентеральних та оральних рідких лікарських засобів Національного фармацевтичного університету. 03.08.2016 р. – 01.09.2019 р.
  • старший лаборант кафедри косметології та аромології Національного фармацевтичного університету. 02.09.2019 р. – 01.11.2019 р.
  • асистент кафедри косметології і аромології Національного фармацевтичного університету.  01.11.2019 р. – 31.08.2021 р.
ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ
  1. Моделювання професійної діяльності майбутніх викладачів в умовах магістерської підготовки; І. С. Сабатовська, С. В. Бобокало / Моделювання професійної діяльності майбутніх викладачів в умовах магістерської підготовки / Journal «ScienceRise: Pedagogical Education». – №2(29) – 2019. – С. 22-27.
  2. Контроль механічних включень у розчині дигідрокверцетину для ін’єкцій,Бобокало С. В., Алмакаева Л.Г., Доля В. Г. Контроль механічних включень у розчині дигідрокверцетину для ін’єкцій // Фармаком. — № 4. – 2017. – С. 42-46.
  3. РЕЗУЛЬТАТИ СТРУКТУРНОГО АНАЛІЗУ ЛІКАРСЬКИХ ПРИЗНАЧЕНЬ ПРЕПАРАТІВ КВЕРЦЕТИНУ ТА ЙОГО ПОХІДНИХ В УКРАЇНІ, S. Bobokalo. Results of structural analysis of medical appointments of  queretetin drugs and its derivatives in Ukraine / S. Bobokalo, L. Almakaieva, H. Panfilova, O. Tsurikova // Scientific Journal «ScienceRise: Pharmaceutical Science». – №6(22) – 2019. – С. 30-37.
  4. Дигідрокверцетин - препарат нового покоління, Дигідрокверцетин - препарати нового покоління / С. В. Бобокало, Л. Г. Алмакаєва // Фармація ХХI століття: тенденції та перспективи : матеріали VIII Нац. з'їзду фармацевтів України, м. Харків, 13-16 верес. 2016 р. - Х., 2016. - Т. 1. - С. 324.
  5. S. Bobokalo. Results of structural analysis of medical appointments of  queretetin drugs and its derivatives in Ukraine / S. Bobokalo, L. Almakaieva, H. Panfilova, O. Tsurikova // Scientific Journal «ScienceRise: Pharmaceutical Science». – №6(22) – 2019. – С. 30-37.
  6. Бобокало С.В., Алмакаєва Л.Г. Розробка технології одержання ін’єкційного розчину всокоочищеннго дигідрокверцетину / The scientific heritage,  Budapest, Hungary. VOL 1, No 52 (52) (2020). С.15-18.
  7. ЕФЕКТИ ДИГІДРОКВЕРЦЕТИНУ (ДГК «Р» КРАПЛІ) В ПАЦІЄНТІВ ПІСЛЯ ПЕРЕНЕСЕНИХ ТРАНЗИТОРНИХ ІШЕМІЧНИХ АТАК З ПОРУШЕННЯМИ ЗОРУ.
ХОБІ

приготування автентичних страв, велоспорт, активний відпочинок на природі, подорожі

остання редакція 17.04.2023