Кафедра товарознавства, управління безпечністю та якістю
Кафедра товарознавства, управління безпечністю та якістю

Бобокало Сергій Вікторович

товарознавства, управління безпечністю та якістю

БОБОКАЛО СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ

PhD in pharmacy, старший викладач кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю

e-mail: serhii.bobokalo@gmail.com

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

розробка лікарських засобів, продуктів спеціального дієтичного харчування, дієтичних добавок, продуктів для здоров’я (нутрицевтики і парафармацевтики). Дослідження біофлавоноїдів, особливо Таксифоліну (дигідрокверцетину). Стандартизація промислової технології виробництва. Фармацевтичний менеджмент і маркетинг

​ДИСЦИПЛІНИ

«Категорії та систематика товарів у ритейлі»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ
  • Доктор філософії, спеціальність 226 - Фармація; тема дисертації: «Розробка складу і стандартизація технології рідких оральних та ін’єкційних розчинів на основі дигідрокверцетину», 2021 р.;
  • Магістр (з відзнакою) по спеціальності «Освітні, педагогічні науки», професійна кваліфікація «Викладач університетів та вищих навчальних закладів», 2019р., Національний фармацевтичний університет;
  • Магістр за спеціальністю «Адміністративний менеджмент», кваліфікація «Менеджер з адміністративної діяльності», 2016р., Національний фармацевтичний університет
ДОСВІД РОБОТИ
  • молодший науковий співробітник науково-дослідної лабораторії парентеральних та оральних рідких лікарських засобів Національного фармацевтичного університету. 03.08.2016 р. – 01.09.2019 р.
  • старший лаборант кафедри косметології та аромології Національного фармацевтичного університету. 02.09.2019 р. – 01.11.2019 р.
  • асистент кафедри косметології і аромології Національного фармацевтичного університету.  01.11.2019 р. – 31.08.2021 р.
ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ
  1. Моделювання професійної діяльності майбутніх викладачів в умовах магістерської підготовки; І. С. Сабатовська, С. В. Бобокало / Моделювання професійної діяльності майбутніх викладачів в умовах магістерської підготовки / Journal «ScienceRise: Pedagogical Education». – №2(29) – 2019. – С. 22-27.
  2. Контроль механічних включень у розчині дигідрокверцетину для ін’єкцій,Бобокало С. В., Алмакаева Л.Г., Доля В. Г. Контроль механічних включень у розчині дигідрокверцетину для ін’єкцій // Фармаком. — № 4. – 2017. – С. 42-46.
  3. РЕЗУЛЬТАТИ СТРУКТУРНОГО АНАЛІЗУ ЛІКАРСЬКИХ ПРИЗНАЧЕНЬ ПРЕПАРАТІВ КВЕРЦЕТИНУ ТА ЙОГО ПОХІДНИХ В УКРАЇНІ, S. Bobokalo. Results of structural analysis of medical appointments of  queretetin drugs and its derivatives in Ukraine / S. Bobokalo, L. Almakaieva, H. Panfilova, O. Tsurikova // Scientific Journal «ScienceRise: Pharmaceutical Science». – №6(22) – 2019. – С. 30-37.
  4. Дигідрокверцетин - препарат нового покоління, Дигідрокверцетин - препарати нового покоління / С. В. Бобокало, Л. Г. Алмакаєва // Фармація ХХI століття: тенденції та перспективи : матеріали VIII Нац. з'їзду фармацевтів України, м. Харків, 13-16 верес. 2016 р. - Х., 2016. - Т. 1. - С. 324.
  5. S. Bobokalo. Results of structural analysis of medical appointments of  queretetin drugs and its derivatives in Ukraine / S. Bobokalo, L. Almakaieva, H. Panfilova, O. Tsurikova // Scientific Journal «ScienceRise: Pharmaceutical Science». – №6(22) – 2019. – С. 30-37.
  6. Бобокало С.В., Алмакаєва Л.Г. Розробка технології одержання ін’єкційного розчину всокоочищеннго дигідрокверцетину / The scientific heritage,  Budapest, Hungary. VOL 1, No 52 (52) (2020). С.15-18.
  7. ЕФЕКТИ ДИГІДРОКВЕРЦЕТИНУ (ДГК «Р» КРАПЛІ) В ПАЦІЄНТІВ ПІСЛЯ ПЕРЕНЕСЕНИХ ТРАНЗИТОРНИХ ІШЕМІЧНИХ АТАК З ПОРУШЕННЯМИ ЗОРУ.
ХОБІ

приготування автентичних страв, велоспорт, активний відпочинок на природі, подорожі

остання редакція 17.04.2023