Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

міжнародного, цивільного та комерційного права

Публікації викладачів кафедри у Scopus

Колективом авторів Л.Микитенко, Ю.Тищенко, К.Коломієць, опублікована наукова стаття Mykytenko Liudmyla. Protection of consumer rights in Ukraine. / Liudmyla Mykytenko, Yuliia Tyshchenko, Olena Sevastyanenko, Anton Demchuk y Karyna Kolomiiets/
CUESTIONES POLÍTICAS. Vol. 41, Nº 76 (2023), 568-591. IEPDP-Facultad de Ciencias Jurídicas y Políticas – LUZ
. [наукометрична база даних Scopus].

В статті піднімаються та досліджуються концептуальні засади формування системи захисту прав і законних інтересів споживачів. Обгрунтовні питання щодо необхідності розробки та затвердження єдиних стандартів надання фінансових послуг споживачам; напрями формування та реалізації політики захисту прав споживачів у сфері торгівлі та надання фінансових послуг.

01.05.2023
остання редакція 01.05.2023