Кафедра ресторанних і крафтових технологій

Новини і анонси

ресторанних і крафтових технологій

Новини

Вступ до фаху для студентів-першокурсників спеціальності 181 «Харчові технології»

Міжнародний студентський конкурс стартапів «TourSystemUkrChallenge»

Традиції хлібопечення та єдність університетської спільноти: хліб «Незламність нації» єднає наші серця

Практичний майстер-клас для майбутніх технологів-харчовиків від фахівців компанії «Дебет Плюс»

Вітаємо переможців Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Black Sea Science»

Відкрита лекція «Глобальні тренди харчування: екологія і здоров’я людини» (досвід Фінляндії)

IІІ Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт «Інноваційні ресторанні технології»

Відзначення Міжнародного дня кухаря та кулінара – 2023

Вітання до Міжнародного дня кухаря!

Всеукраїнський круглий стіл «Ресторанні та крафтові технології: інтеграція освіти, науки і бізнесу»

Лекція «Фуд-дизайн гастрономічного концепту в організації обслуговування івентів»

Майстер-клас «Healthy Масляна в ДТЕУ»

Результати проведення міжнародного конкурсу стартапів «TourSystemUkrChallenge»