logo
Кафедра ресторанних і крафтових технологій
Кафедра ресторанних і крафтових технологій
logo
Кафедра ресторанних і крафтових технологій
img

Викладацький склад

ресторанних і крафтових технологій

ФЕДОРОВА ДІНА ВОЛОДИМИРІВНА

доктор технічних наук, професор
завідувач кафедри ресторанних і крафтових технологій

гарант освітньої програми першого рівня вищої освіти «Ресторанні технології та фуд-дизайн»

КРАВЧЕНКО МИХАЙЛО ФЕДОРОВИЧ

доктор технічних наук, професор, професор кафедри ресторанних і крафтових технологій

гарант освітньої програми другого рівня вищої освіти
«Ресторанні технології та бізнес»

ГНІЦЕВИЧ ВІКТОРІЯ АЛЬБЕРТІВНА

доктор технічних наук, професор
професор кафедри ресторанних і крафтових технологій

гарант освітньої програми першого рівня вищої освіти «Технологія і організація ресторанного бізнесу»

ГРАБОВСЬКА ОЛЕНА В’ЯЧЕСЛАВІВНА

доктор технічних наук, професор
професор кафедри ресторанних і крафтових технологій

ЮДІНА ТЕТЯНА ІЛЛІВНА

доктор технічних наук, професор
професор кафедри ресторанних і крафтових технологій

гарант освітньої програми другого рівня вищої освіти
«Крафтові технології»

ПІДДУБНИЙ ВОЛОДИМИР АНТОНОВИЧ

доктор технічний наук, професор, професор ресторанних і крафтових технологій

член-кореспондент НААН України

Академік Української академії наук

ВІТРЯК ОКСАНА ПАВЛІВНA

кандидат технічних наук, доцент
доцент кафедри ресторанних і крафтових технологій

АНТОНЮК ІРИНА ЮРІЇВНА

кандидат технічних наук, доцент кафедри ресторанних і крафтових технологій

МЕДВЕДЄВА АНЖЕЛІКА ОЛЕКСАНДРІВНА

кандидат технічних наук, доцент
доцент кафедри ресторанних і крафтових технологій

ПЕРЕПЕЛИЦЯ МИРОСЛАВА ПАВЛІВНА

кандидат технічних наук,
доцент кафедри ресторанних і крафтових технологій

МАРЦИН ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА

кандидат технічних наук, доцент кафедри ресторанних і крафтових технологій

СЕРЕНКО АНТОН АНДРІЙОВИЧ

асистент кафедри ресторанних і крафтових технологій

КРАЄВСЬКА СВІТЛАНА ПЕТРІВНА

асистент кафедри ресторанних і крафтових технологій


ЗАЛУЧЕНІ ПРАКТИКИ ТА НАУКОВЦІ

Лосєва Галина Іванівна – співвласник готельно-ресторанного комплексу «Трипільське сонце», експерт з ресторанних технологій, член журі міжнародних кулінарних конкурсів.

Чуницька Любов Петрівна – експерт із харчових технологій та ресторанного сервісу у закладах HoReCa, головний технолог мережі закладів ТОВ «Київ Інтертеймент Груп», заслужений працівник сфери послуг (ресторанне господарство).

Козар Віта Дмитрівна – бренд-шеф пекар компанії «Profitex» в Україні.

Шрамко Марія – чемпіонка світу з кулінарного мистецтва, член національної команди Ісландії з кулінарії, акредитована суддя Всесвітньої асоціації кулінарів WACS.

  Паоло Брешіа –       президент Асоціації UCM   "Середземноморський     союз шеф-кухарів"

Сефер Япіджі – член Асоціації шеф-кухарів Туреччини (Aegean Professional Chefs Association). Акредитований суддя Всесвітньої асоціації кулінарів WACS, переможець багатьох міжнародних кулінарних конкурсів і чемпіонатів.

Тимчишин Віктор – шеф-кухар ресторану «Аляска», 

Науменко Микола – національний представник компанії Robot Coupe (Франція) в Україні.

  Кошелєв Гліб     Вячеславович

Бренд амбассадор –  «Vitis Group»
Шеф сомельє – «Vino.ua» 
Засновник винної школи – «Vitis Wine School»

23.02.2021
43220
9633
остання редакція 06.05.2024
43505