Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

міжнародного, цивільного та комерційного права

Юридична кліника "Центр правового захисту"

12 вересня 2023 року студенти на базі юридичної клініки "Центр правового захисту" Державного торговельно-економічного університету відвідали Києво-Святошинський районний суд Київської області та були присутні на  трьох судових засіданнях.
    На першому судовому засіданні розглядалась кримінальна справа за обвинуваченням у скоєнні злочину за  статтіею126-1 КК України, а саме «Домашнє насильство, тобто умисне систематичне вчинення фізичного, психологічного або економічного насильства щодо подружжя чи колишнього подружжя» чоловіка обвинувачують в домашньому насильстві над колишньою дружиною.
     Друге судове засідання було по цивільній справі. Розглядалась позивна заява про стягнення аліментів.
    На третьому судовому засіданні, слухали справу за обвинуваченням у скоєнні злочину за статтею 115 КК України «Умисне вбивство». В даному судовому розглядалось клопотання про обрання запобіжного заходу тримання під вартою.

Юридична клініка - це місце, де студенти набувають саме практичних навичок, а саме надання юридичної допомоги, складання проєктів юридичних документів, формування матеріалів справи.

Запрошуємо студентів долучайтися до роботи юридичної клініки! З нами цікаво, а головне - ви отримаєте практичні знання.
Звертаємо увагу, що наша юридична клініка працює з понеділка по пʼятницю. Громадяни, яким потрібна юридична консультація можуть звертатись до нас за попереднім зверненням через електронну пошту  legalclinic.dteu@gmail.com. Наша команда буде дуже рада надати юридичну допомогу!

остання редакція 14.09.2023