Кафедра філософії, соціології та політології

філософії, соціології та політології

ПРОКОПЧУК ІРИНА ІВАНІВНА

кандидат політичних наук, доцент,

доцент кафедри філософії, соціології та політології

e-mail: i.prokopchuk@knute.edu.ua

Ідентифікатори автора

ORCID,

GOOGLE SCHOLAR

Сфера наукових інтересів

Теорія, історія та функціонування демократії та громадянського суспільства, політична модернізація та демократичний транзит, політична аксіологія, гендерні відносини,  політична психологія.

Дисципліни

"Іміджологія", "Політичні системи та режими країн світу", "Політичні інститути та політичні процеси", "Дипломатичні відносини України".

Академічна кваліфікація

Доцент кафедри політології та соціології Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова,  2005 р.

кандидат політичних наук за спеціальністю 23.00.01- теорія та історія політичної науки, Інститут політичних та етнонаціональних досліджень НАН України, 2001 р.,

Тема кандидатської дисертації: ”Ціннісне обгрунтування та інституційно-владне забезпечення політичної свободи в умовах демократії: політологічний аналіз творчої спадщини Алексіса де Токвіля”.

аспірантура при кафедрі політології та соціології Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова ,1994-1997 рр.;

Київський національний університет ім. Тараса Шевченка,  юридичний факультет, 2001 р.

Український державний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова, філологічний факультет, 1994 р.

Досвід роботи

Викладач, доцент кафедри політології та соціології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, 1997-2007 рр.

доцент кафедри соціології Національного авіаційного університету 2007-2018 рр.

доцент кафедри соціології та політології Національного авіаційного університету 2021-2023 рр.

доцент кафедри філософії, соціології та політології ДТЕУ з 2023 р.

виступала офіційним опонентом по захисту кандидатської дисертації:

•  в Інституті держави і права ім. В.М. Корецького НАН України , 2003 р.,
  • в Інституті політичних та етнонаціональних досліджень НАН України, 2006 р.

Основні публікації https://scholar.google.com/citations?user=kJS4tV4AAAAJ&hl=uk
Підвищення кваліфікації