Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

міжнародного, цивільного та комерційного права

Брифінг Української асоціації міжнародного права "Захист тварин під час збройних конфліктів"

29 вересня 2023 року здобувачі спеціальності 293 Міжнародне право взяли участь у Міжнародно-правовому брифінгу Української асоціації міжнародного права «Захист тварин під час збройних конфліктів» присвяченому обговоренню прогалин у міжнародному гуманітарному праві щодо захисту тварин під час збройних конфліктів. Обговорювались питання про загрозу популяції дельфінів у Чорному морі через навігацію російських військових кораблів, охорону заповідних територій під час збройних конфліктів, про застосовні правові режими захисту тварин під час збройних конфліктів, злочин екоциду у міжнародному та національному вимірах, кримінальну відповідальність, порятунку тварин у «Бабинецькому притулку для тварин». Захід проходив англійською і українською мовою. Здобувачі отримали безцінний досвід професійного спілкування відомих юристів-міжнародників, представників громадських організацій, практиків англійською мовою. Доповідачами виступили Ольга Буткевич (доктор юридичних наук, президент Української асоціації міжнародного права), Саба Піпіа (доктор права, професор, доцент Грузино-американського університету), Тимур Короткий (д.ю.н., професор, віце-президент Української асоціації міжнародного права), Наталія Хендель (доктор юридичних наук, науковий співробітник Женевської академії міжнародного гуманітарного права і прав людини), Анастасія Гевчук (юрист, ГО UAnimals), Марина Хмара (к.е.н., доцент кафедри міжнародного бізнесу Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка, співзасновник «Бабинецький притулок для тварин»).

остання редакція 09.10.2023