Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

міжнародного, цивільного та комерційного права

12 жовтня 2023 року доценти кафедри Невара Л.М. та Кортукова Т.О. взяли участь у науково-практичному обговоренні проблемних питань на тему «Порівняльно-правовий досвід реагування та протидії випадкам СНПК: досвід Балкан і України» виступивши з доповідями. Захід організований Офісом Віце-прем'єр-міністра з європейської та євроатлантичної інтеграції Ольгою Стефанішиною  та Офісом уповноваженого Верховної Ради з прав людини Дмитром Лубінцем  присвячений річниці прийняття Плану реалізації Рамкової програми співробітництва між Урядом України та ООН щодо запобігання та протидії сексуальному насильству, пов’язаному із конфліктом. Також участь взяли представники регіональних органів влади, представники агенцій ООН, зокрема ООН Жінки (UN Women) та Фонд народонаселення ООН, представники неурядових громадських організацій.

В рамках дисципліни "Міжнародний захист прав людини" до заходу були долучені студенти правничих спеціальностей. Тези студентів будуть опубліковані у збірнику матеріалів науково-практичного обговорення.

остання редакція 17.10.2023