Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

міжнародного, цивільного та комерційного права

Позааудиторна діяльність студентів ФМТП

Студентка 4 курсу спеціальності 293 "Міжнародне право" Красник Вікторія виступила з доповіддю на Пленарному засіданні П’ятої Всеукраїнської науково-практичної конференції «Євроінтеграція екологічної політики України», що проводилась 25-26 жовтня 2023 р. Одеським державним екологічним університетом, Національним ботанічним садом імені М. М. Гришка, Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України. У доповіді, підготовленою під керівництвом к.ю.н., доцента Невари Л.М., зазначається про спрямування держав-членів Європейського Союзу на трансформацію законодавства щодо боротьби зі змінами клімату, реалізацію Європейського зеленого курсу та завдання для України створити узгоджену та збалансовану основу для створення більш сталого майбутнього для своїх громадян. Доповідь буде опубліковано у збірнику конференції.

28.10.2023
остання редакція 28.10.2023