Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

міжнародного, цивільного та комерційного права

Зустріч з адвокатом Іриною ПОПЧЕНКОВОЮ

21 листопада 2023 року здобувачі вищої освіти 4 курсу факультету міжнародної торгівлі та права взяли участь в онлайн-зустрічі з адвокатом, юристом (головним спеціалістом юридичного відділу) Комітету фізичного виховання та спорту МОН України Іриною ПОПЧЕНКОВОЮ. Тема зустрічі «Юридичний супровід господарської діяльності юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців».

Пані Ірина поділилася зі студентами власним досвідом щодо отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю та розповіла про причини вибору цієї діяльності у сфері господарювання, особливості державної реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю, порядок ведення договірної, претензійної та позовної роботи, судову практику, в якій вона  виступала адвокатом. Під час зустрічі лектор акцентувала увагу на особливостях  представництва юридичних осіб і фізичних осіб –  підприємців тощо. Здобувачам вищої освіти було цікаво почути відповіді на  такі питання, як: «Чи застосовує пані Ірина в своїй діяльності медіацію?», «Які справи можна назвати легкими, а які складними в сфері господарювання?», «Які проблеми  виникають  при банкрутстві фізичних осіб  – підприємців?» та інші.

Лекція була цікавою, насиченою та плідною. Сподіваємося на подальшу співпрацю та нові зустрічі!

остання редакція 24.11.2023