Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

міжнародного, цивільного та комерційного права

Воркшоп "Контрастні Roadmaps для професійної реалізації юристів: криптосфера та страхові спори"

24 листопада 2023 р. для студентів факультету міжнародної торгівлі та права ДТЕУ, а також студентів юридичного факультету ЧНУ ім. Петра Могили було проведено воркшоп на тему "Контрастні Roadmaps для професійної реалізації юристів: криптосфера та страхові спори".

Спікером та модератором даного заходу виступив к.ю.н., юрист Антон Ільченко. Маючи багаторічний досвід роботи на страховому ринку України та практику  вирішення  спорів у цій сфері, Антон Ільченко розглянув зі студентами практичні аспекти діяльності юриста, звернув увагу на розбудову кар'єри юриста у класичній та технологічній сферах, розібрав свої кейси нішевих юридичних практик.

Зустріч пройшла в умовах діалогу з мотивованими й зацікавленими студентами, які  обмінювалися думками та самі того не очікуючи робили для себе інсайти.

Дякуємо спікеру за практичний та цікавий контент!

26.11.2023
остання редакція 26.11.2023