Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

міжнародного, цивільного та комерційного права

Зустріч гарантів, членів груп забезпечення та керівників практичної підготовки з студентами 3 курсу денної форми навчання факультету міжнародної торгівлі  та права.

22 квітня 2024 року відбулася зустріч гарантів, членів груп забезпечення освітніх програм  за спеціальності  081 «Право» освітніх програм  «Комерційне право», «Цивільне право і процес» із студентами 3 курсу, які здобувають освіту за спеціальністю 081 «Право», за освітніми програмами   «Комерційне право», «Цивільне право і процес» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти з метою надання базової інформації щодо практичної підготовки, узагальнення результатів підготовки студентів-правників в поточному навчальному році, підготовки до літньої екзаменаційної сесії 2023-2024 н.р. тощо.

Гаранти освітніх програм Лариса Нескороджена (гарант освітньої програми «Комерційне право» та Петро Пальчук (гарант освітньої програми «Цивільне право і процес»), члени груп забезпечення обговорили із студентами особливості організації освітнього процесу в проточному навчальному році, результати впровадження в освітній процес чинного Стандарту вищої освіти щодо підготовки студентів спеціальності 081 «Право», результатів вибору вибіркових дисциплін на наступний навчальний рік.

Тарасом Софіюком в частині практичної підготовки студентів 3 курсу було визначено основні вимоги, які передбачені програмою практичної підготовки, зокрема організації проходження студентами 3 курсу практики у практикуючих адвокатів, які були присутні на зустрічі, в порядку та строки визначеному графіком навчального процесу. Акцентувалася увага щодо пріоритету обрання об’єктами практичної бакалаврської підготовки студентів судових та інших юрисдикційних органів, у адвокатів в межах строків підготовки бакалаврів – правників.

Оленою Кононець як керівником практичної підготовки акцентувалася увага на необхідності виконання програми практичної підготовки та формування звітної документації за результатами проходження практики. Зокрема визначалися види завдань, які мають виконуватися під час практичної підготовки студентами – практикантами, порядок організації виконання завдань.

Окремо розглядалося дотримання правил щодо охорони праці під час проходження практичної підготовки, а також виконанні різних видів завдань, які передбачені програмою практичної підготовки. Зокрема вказувалося на необхідності дотримання вимог охорони праці при проходженні практичної підготовки, відвідування об’єктів практики та необхідності дотримання вимог щодо безпеки під час повітряних тривог та інших вимог, які визначені чинним законодавствомна час дії воєнного стану.

остання редакція 23.04.2024