Кафедра філософії, соціології та політології

Єнін Максим Наімович

філософії, соціології та політології

ЄНІН МАКСИМ НАІМОВИЧ

Кандидат соціологічних наук, доцент, доцент кафедри філософії, соціології та політології

e-mail: m.yenin@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА: SCOPUS, Researcher ID , ORCIDGoogle Scholar

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ
  • Модернізаційний дискурс елітних груп
  • Міжрегіональні суперечності в Україні
  • Ідеологічні трансформації сучасних суспільств
  • Реформування вищої освіти в Україні
  • Ціннісні орієнтації, проблеми та очікування української молоді
  • Війна в суспільно-політичному та науковому дискурсі
  • Мережеві комунікації, соціальна та цифрова нерівність.

ДИСЦИПЛІНИ

«Соціологія управління та організації», «Соціологія праці та зайнятості», «Соціальна структура суспільства», «Соціологія».

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ
  • кандидат соціологічних наук, за спеціальністю 22.00.04. – спеціальні та галузеві соціології. Тема дисертації: «Модернізаційний дискурс елітних груп у сучасній Україні», 2009 р.
  • доцент кафедри філософії та соціології, Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2013 р.
ДОСВІД РОБОТИ
  • доцент кафедри соціології Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (вересень 2014 – по теперішній час);
  • доцент кафедри соціології Луганського національного університету Тараса Шевченка (2013 – 2014);
  • старший викладач кафедри соціології Луганського національного університету Тараса Шевченка (2009-2012);
  • асистент кафедри соціології Луганського національного університету Тараса Шевченка (2005 – 2008).
ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ https://scholar.google.com/citations?hl=ru&user=zAHulFoAAAAJ
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ
  • Спеціальна відзнака на конкурсі Соціологічної асоціації України та Соціологічного центру імені Н. В. Паніної «Кращий молодий соціолог 2017 року» (III призове місце).
  • Подяки проректора з навчально-виховної роботи КПІ ім. Ігоря Сікорського за професійну та об’єктивну роботу у складі журі ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Соціологія» у 2017, 2018 та 2019 роках.
  • Диплом Міністерства освіти і науки України, Національного університету «Одеська юридична академія» члену журі за вагомий внесок в організацію та проведення II етапу Всеукраїнської Олімпіади зі спеціальності «Політологія» (29-31 травня) на базі Національного університету «Одеська юридична академія» (наказ Міністерства освіти і науки України № 1313 від 28.11. 2018 р.).
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
  • Підвищення кваліфікації з курсу «Міжнародні проєкти: написання, подання, виконання» в Інституті післядипломної освіти національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського», 108 годин (2024).
  • Пройшов базову підготовку за програмою «Базові навички медіатора» в ГО МТЦ «Школа медіації», 120 годин (2023).

• Підвищення кваліфікації з курсу «Основи інноваційного підприємництва» в Інституті післядипломної освіти національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського», 108 годин (2023).

• Участь у міжнародному освітньому онлайн проєкті «Global Case Study Challenge». Спільно з «The Carinthia University of Applied Sciences (Austria)» та «ATHENA European University (Альянс 9 європейських університетів)» (2023).

• Стажування в Єнському університеті імені Фрідріха Шиллера в Німеччині. Наукове дослідження на тему: «Вдосконалення шляхів розвитку людського капіталу як фактор підвищення мобілізаційного потенціалу України» в рамках німецько-українського університетського проекту «Німецьких і Європейських Студій» (2019).

• Навчальний курс з англійської мови у Британській Раді (Україна) (2018-2019).

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ
  • Експерт національного фонду досліджень України (НФДУ).
  • Заступник Голови Київського відділення соціологічної асоціації України (Київ-САУ).
  • Член редакційної колегії журналу: «Вісник Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут». Політологія. Соціологія. Право» (Категорія «Б», БД «Index Copernicus International»). URL:  http://visnyk-psp.kpi.ua/about/editorialTeam
  • Член редакційної колегії журналу «Соціологічні студії» (Категорія «Б», БД «Index Copernicus»). URL: .
  • Член редакційної колегії журналу «Sustainable Socio-Economic Development Journal». Журнал є електронним періодичним міждисциплінарним науковим виданням, заснованим рішенням вченої ради Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини від 25 січня 2022 року (протокол № 9) і затверджене наказом ректора від 26 січня 2022 року № 73о/з. URL: http://ssed.udpu.edu.ua/about/editorialTeam
ХОБІ таеквандо, футбол, баскетбол, плавання.

04.09.2024
остання редакція 04.09.2024