logo
Кафедра журналістики та реклами
Кафедра журналістики та реклами
logo
Кафедра журналістики та реклами
img

Новини кафедри


журналістики та реклами

2021 рік

З 1 вересня 2021 р. кафедру очолює Файвішенко Діана Сергіївна, доктор економічних наук, професор.

23 липня 2021 р. у рамках заходів до Дня працівників торгівлі здобувачі вищої освіти Київського національного торговельно-економічного університету за інформаційної та технічної підтримки кафедри журналістики та реклами взяли участь в організації бізнес-форуму «EQ BUSINESS FORUM:2021: Емпатія. Рішення. Ресурси».
Детальніше...

4 червня 2021 р. кафедрою журналістики та реклами Київського національного торговельно економічного університету було організовано та проведено круглий стіл присвячений Дню Журналіста.
Детальніше...

20 травня 2021 р.за сприяння та інформаційної підтримки кафедри журналістики та реклами здобувачі вищої освіти КНТЕУ взяли участь у організації та висвітлення у медіапросторі бізнес конференції «PEOPLE MANAGEMENT: АТЛАНТИ ДЛЯ ТАЛАНТІВ».
Детальніше...

22 квітня 2021 р. студенти КНТЕУ за інформаційної та організаційної підтримки кафедри журналістики та реклами взяли участь у Саміті сталого бізнесу.
Детальніше...

13 квітня 2021 р. кафедрою було організовано зустріч школярів в онлайн форматі у режимі реального відеозв’язку.
Детальніше...

24 березня 2021 р. відбулась IIІ Міжнародна науково-практична конференція «Журналістика та реклама: вектори взаємодії», присвячена питанням інтеграції журналістики, реклами та PR-технологій.
Детальніше...

24 березня 2021 р.за інформаційної та організаційної підтримки кафедри журналістики та реклами студенти Київського національного торговельно-економічного університету взяли участь у заході «She Congress».
Детальніше...

18 березня 2021 р. студенти КНТЕУ за інформаційної та технічної підтримки кафедри журналістики та реклами взяли участь в організації бізнес-форуму «BUSINESS THINKERS FORUM'2021: Лідерство. Стратегії. Принципи» у статусі Organize team.
Детальніше...

17 березня 2021 р. студенти кафедри журналістики та реклами за підтримки ТРОС КНТЕУ взяли участь в онлайн-лекції власника рекламного агентства «Оhakagency» М. Петрусяка на тему «Дизайн соціальної реклами очима артдиректора рекламного агентства».
Детальніше...

16 березня 2021 р. кафедрою було організовано зустріч школярів та долучення майбутніх студентів до активностей університету.
Детальніше...

16 березня 2021 р. у рамках Консумерського фестивалю студенти кафедри журналістики та реклами за підтримки ТРОС КНТЕУ взяли участь у Рhotoshop battle на тему «Сталий споживач».
Детальніше...

11 березня 2021 р. у рамках Консумерського фестивалю до Всесвітнього дня захисту прав споживачів студенти Київського національного торговельно-економічного університету за інформаційної та організаційної підтримки кафедри журналістики та реклами взяли участь у бізнес-конференції «X-Ray Marketing Conference».
Детальніше...

24-25 лютого 2021 р. студенти кафедри журналістики та реклами взяли участь в онлайн конференції «DIGITAL MARKETING TRENDS».
Детальніше...

19 лютого 2021 р. студенти кафедри взяли участь в організації бізнес-конференції «CUSTOMER EXPERIENCE MANAGEMENT: Код першокласного сервісу» у статусі Organize team.
Детальніше...

2020 рік

8-10 грудня 2020 р. на кафедрі журналістики та реклами відбувся захист випускних кваліфікаційних робіт студентів денної та заочної форм навчання ОС «магістр» в режимі он-лайн. Вітаємо випускників!

8 грудня 2020 р. кафедрою журналістики та реклами за підтримки ТРОС у сучасній VR-студії Київського національного торговельно-економічного університету було проведено День гостинності.
Детальніше...

3 грудня 2020 р. за інформаційної та організаційної підтримки кафедри журналістики та реклами студенти Київського національного торговельно-економічного університету у складі Творчого рекламного об’єднання студентів взяли участь в онлайн-заході «She Congress».
Детальніше...

1 грудня 2020 р. відбулося нагородження 7 студентів кафедри журналістики та реклами, що посіли перше місце в одній з номінацій Рекламного полігону.
Детальніше...

23 листопада 2020 р.студенти Київського національного торговельно-економічного університету у складі Творчого рекламного об’єднання студентів взяли участь в онлайн-вебінарі «Основи SEO для медіа» у рамках інтенсиву Media Boost. 2.0 від Digital Communications Network і America House Kyiv.
Детальніше...

20 листопада 2020 р. відбулося засідання професійного журі VIІІ Всеукраїнського студентського конкурсу торговельної реклами.
Детальніше...

19 листопада 2020 р. студенти кафедри журналістики та реклами перемогли у хакатоні «Рекламний Полігон»-2020.
Детальніше...

10-11 листопада 2020 р. у рамках дисципліни «Медіадизайн» студенти кафедри журналістики та реклами взяли участь в online вебінарі із мобільної журналістики від ГО "Інтерньюз-Україна" та UkraineWorld.
Детальніше...

30 жовтня 2020 р. у рамках Днів торгівлі студенти КНТЕУ за інформаційної та технічної підтримки кафедри маркетингу та кафедри журналістики та реклами взяли участь у щорічних міжнародних бізнес-конференціях «DistributionMaster-2020: Майбутнє ринку дистрибуції», «DistributionMaster-2020» та «PrivateLabel-2020: Рітейлер та виробник - курс на розвиток».
Детальніше...

29 жовтня 2020 р. до Дня маркетолога та рекламіста у рамках проведення Днів торгівлі за ініціативою кафедри журналістики та рекламидвідбулася ZOOM-лекція на тему «Офлайн-маркетинг - ключ до успіху в бізнесі?» від "Advance Finance Alliance" (AFA).
Детальніше...

22 жовтня 2020 р. студенти КНТЕУ у складі ТРОС за інформаційної та технічної підтримки кафедри журналістики та реклами взяли участь в організації унікальної бізнес-події «PM9 | People Management Сonference: Атланти для Талантів» у статусі Organize team та Hеlp team.
Детальніше...

3 червня2020 р. У форматі Zoom конференції 03.06 з нагоди відзначення Дня журналіста України на кафедрі журналістики та реклами відбувся круглий стіл «Сучасні медіа: виклики сьогодення та перспективи майбутнього».
Детальніше...

Архів новин кафедри за 2019 рік >>

Архів новин кафедри за 2018 рік >>

06.10.2018
42499
643
остання редакція 04.09.2021
42499