logo
Кафедра торговельного підприємництва та логістики
Кафедра торговельного підприємництва та логістики
logo
Кафедра торговельного підприємництва та логістики
img

Новини

торговельного підприємництва та логістики

НАВЧАЛЬНО-ПІЗНАВАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ СУЧАСНИМ ЛОГІСТИЧНИМ ЦЕНТРОМ ТОВ «НОВУС УКРАЇНА»

22 травня 2024 року здобувачі вищої освіти Державного торговельно-економічного університету відвідали логістичний центр ТОВ «Новус Україна». Організаторами заходу були компанія-партнер університету ТОВ «Новус Україна», навчально-науковий центр бізнес-симуляції та кафедра торговельного підприємництва та логістики ДТЕУ. Екскурсія викликала велике захоплення у студентів, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Логістична діяльність», та учасників Клубу логістів.
Логістичний центр ТОВ «Новус Україна» – це сучасний розподільчий центр, який має понад 35 тис м² складських площ, 18 температурних зон, сучасне інноваційне обладнання, роботизовані технології та застосовує ефективні методи управління складським процесом.
Під час екскурсії майбутні логісти мали змогу пройти шляхом товару – від зони приймання та розвантаження до зони комплектації замовлення та відвантаження. Особливо було цікаво побувати у зонах низьких температур та замороженої продукції, де навіть за температури - 20° С студенти допитливо спостерігали за всіма особливостями організації процесу у складних умовах.
Майбутні фахівці логістичної галузі активно ставили запитання директору з логістики ТОВ «Новус Україна» Костянтину Паршину, який проводив екскурсію, перевіряли правдивість теорії на практиці, розповідали про свої вміння та отримали від співробітників логістичного центру високу оцінку рівня їхніх знань/
Безперечно, такі заходи мають надзвичайну важливість для здобувачів вищої освіти. Висловлюємо щиру вдячність нашим партнерам ТОВ «Новус Україна» за чудову можливість побачити всі особливості складської логістики на практиці, набути корисного досвіду та отримати позитивні емоції, адже зв’язок освіти та бізнесу є дуже актуальним, особливо в умовах сьогодення.

Аліна НЕЧИПОРУК,
канд. екон. наук, доцент кафедри
торговельного підприємництва та логістики

    

     

  


ЛОГІСТИКА У ТОП-5 ПРОФЕСІЙ. ЯК БІЗНЕС ДІЛИТЬСЯ СЕКРЕТАМИ ЗІ СТУДЕНТАМИ ТА ЗМІНЮЄ ТРАНСПОРТНО-ЛОГІСТИЧНУ ГАЛУЗЬ УКРАЇНИ

Як під час війни відбувається освіта логістів? І чи є в майбутніх фахівців можливість набувати практичні навички? Наскільки конкурентний український диплом логіста? Про це ми запитали у викладачів ДТЕУ — одного з найвпливовіших університетів України, який готує фахівців з логістики. Думку роботодавців представив Максим Головенько, виконавчий директор ТОВ ТРАНС.ЕУ УКРАЇНА, компанії, яка відкрила доступ до своєї платформи для навчання студентів.

Анна Скрипаль, редакторка trans.iNFO 15.04.2024