logo
Кафедра торговельного підприємництва та логістики
Кафедра торговельного підприємництва та логістики
logo
Кафедра торговельного підприємництва та логістики
img

Новини

торговельного підприємництва та логістики

ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ КОМЕРЦІЙНОГО ДИРЕКТОРА "ЗАММЛЕР"

16 листопада 2023 року зі студентами Державного торговельно-економічного університету освітньої програми «Логістична діяльність» зустрівся комерційний директор логістичної компанії «ЗАММЛЕР» Антон Цимбал. Лекція-обговорення присвячена темі «Комерційна логістика: як це працює на стороні провайдера». Студенти, якраз на завершення курсу з «Комерційної логістики», побачили в деталях, як формується і від чого залежить комерційний результат діяльності логістичної компанії; усвідомили, що логістика – це не лише про операційність, а й про аналіз, варіативність, прогнозування і компромісні рішення!


УКЛАДЕНО ДОГОВІР ПРО СПІВПРАЦЮ З ACE LOGISTICS GROUP

Кафедра торговельного підприємництва та логістики  04.10.2023 року провела зустріч та  підписала договір про співпрацю з ТОВ ,,АЦЕ ЛОГІСТИКС УКРАЇНА‘‘, яка входить в ACE Logistics Group, які працюють у країнах ЄС та Україні.

ACE LOGISTICS GROUP СКЛАДАЄТЬСЯ З ТАКИХ КОМПАНІЙ:

 • ACE LOGISTICS ESTONIA AS, ЕСТОНІЯ;
 • ACE LOGISTICS UAB, ЛИТВА;
 • ACE LOGISTICS LATVIA SIA, ЛАТВІЯ;
 • ТОВ «АЦЕ ЛОГІСТИК УКРАЇНА», УКРАЇНА;
 • CARGO HANDLING AS, ЕСТОНІЯ  
 • DACHSER FINLAND OY, ФІНЛЯНДІЯ.

Компанії ACE Logistics Group надають такі послуги :

 • Автомобільні перевезеня;
 • Авіаперевезення;
 • Морські контейнерні перевезення;
 • Митно-брокерські послуги;
 • Страхування вантажів;
 • Складські послуги.

Управлінська культура ACE Logistics загалом характеризується духом підприємництва та орієнтацією на особисту відповідальність.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

  

 


ДЕНЬ ВСТУПНИКА 10 ЧЕРВНЯ 2023

 

 

   

ДЕНЬ ВСТУПНИКА 6 ТРАВНЯ 2023

  

  

 


МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ
«Логістика майбутнього: ефективні рішення для торгівлі»

20 квітня 2023 року у Державному торговельно-економічному університеті за сприяння кафедри торговельного підприємництва та логістики відбулася МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ «Логістика майбутнього: ефективні рішення для торгівлі». У конференції взяли участь науковці, аспіранти, студенти закладів вищої освіти, представники науково-дослідних установ, органів державного і місцевого самоврядування, громадських організацій, а також представники бізнес-середовища, фахівці у сфері логістики й торговельного підприємництва.

  

  

  

  

  


МАЙСТЕР-КЛАС «ЩОДЕННИК ЛОГІСТА»

7 квітня 2023 року координаторами клубу Логістів було проведено Майстер-клас «Щоденник логіста». У заході взяли участь більше 80 студентів та викладачів, які є членами клубу. Під час майстер-класу асистентом кафедри Тетяною Ануфрієвою було розглянуто основні логістичні терміни і поняття з практичної точки зору, а саме: види контейнерів, вантажівок, палет, їх практичне застосування і умови використання. Студенти активно долучалися до обговорення, а також з цікавістю слухали практичні поради в логістиці.

  

  


ДЕНЬ ВСТУПНИКА 01 КВІТНЯ 2023

 

 

 

   


ДЕНЬ ГОСТИННОСТІ
для учнів 10 та 11 класів Васильківського академічного ліцею "Престиж"

23 березня 2023 року викладачами кафедри торговельного підприємництва та логістики к.е.н., доцентом Нечипорук А.В. та к.е.н., доцентом Котовою М.В. проведено День гостинності (online, ZOOM) для учнів 10 та 11 класів Опорного закладу освіти "Васильківський академічний ліцей "Престиж" Васильківської міської ради Київської області. Кількість присутніх учнів – 101 учень.
Учням було надано загальну інформацію про університет, що супроводжувалась демонстрацією відео-екскурсії; особливостей вступу до ДТЕУ; ознайомлено з переліком спеціальностей, освітніх програм. Проведено віртуальну екскурсію університетом.
Надано контакти приймальної комісії, групи в Telegram