logo
Кафедра торговельного підприємництва та логістики
Кафедра торговельного підприємництва та логістики
logo
Кафедра торговельного підприємництва та логістики
img

Наукова робота

торговельного підприємництва та логістики

НАУКОВА РОБОТА КАФЕДРИ

Протягом 2022 року на кафедрі здійснювалася науково-дослідна робота за актуальними темами,які спрямовані на дослідження теоретичних та прикладних завдань розвитку торгівлі, підприємництва та логістичної діяльності підприємств.

Наукова діяльність кафедри у 2022 році


За участю стейкхолдерів та науковців 20.04.2022 р. проведено спільно із кафедрою економіки та фінансів підприємства Круглий стіл «Ритейл: виклики війни». Тематика доповідей та дискусій заходу охоплювала широкий спектр актуальних питань, серед яких: втрати українського ритейлу та зміна рельєфу галузі за час війни,  ритейл в умовах війни: offline та  online формати, логістична інфраструктура ритейлу: нова реальність, продовольча безпека: чи загрожує війна дефіцитом продуктів в Україні?, репутаційні ризики ритейлерів в умовах війни, основні вектори відновлення та розвитку у поствоєнний період. На заході прийняли активну участь фахівці з різних галузей логістики та торгівлі, науковці та студенти.

За участю стейкхолдерів та науковців провідних університетів України 15.04.2021 р. організовано проведення Всеукраїнського міжвузівського круглого столу «Логістика майбутнього: ефективні рішення для торгівлі». Тематика доповідей та дискусій заходу охоплює широкий спектр актуальних питань, серед яких: стратегічна роль логістики для реалізації амбітних економічних цілей України в умовах цифрової економіки,  взаємозв’язок логістики та діджитал маркетингу в е-commerce, менеджмент дослідницьких проєктів у сфері логістики, впровадження «зелена логістика» в Україні, оптимізація параметрів логістичного термінала тарно-штучних вантажів агентною симуляцією, цифрова трансформація роздрібної торгівлі, управління надійністю в глобальних ланцюгах постачання, прояви соціальної відповідальності логістичного бізнесу в умовах пандемії, інноваційні підходи до організації логістичної діяльності в інтернет торгівлі, а також застосування віртуальної реальності та сучасних інструментів у підготовці фахівців з логістики.

Викладачі кафедри переймають досвід організації освітнього процесу та наукової діяльності у європейських країнах світу, а саме: у Сучавському університеті ім. Штефана чел Маре (Румунія), Академічному товаристві Міхала Балудянського (Словаччина), Віденському університеті (Австрія), Технічному університеті (Чеська республіка, м. Острава), 2018р., Вища школа соціально-економічного розвитку в Пшеворську (Польща, м. Пшеворськ), 2018р.,Mendel University in Brno, Academy of Performing Arts in Prague, Technical University of Ostrava при підтримці Eastern European Center of the Fundamental Researchers (Чехія), 2020 р., University of Finance, Business and Entrepreneurship (Болгарія), 2021 р., Wyższa Szkoła Biznesu National-Louis University (Nowy Sącz, Polska), 2021 р. та ін. Викладачі кафедри беруть участь у викладанні дисциплін за англомовними програмами.


Видання кафедри

23.04.2013
guliya2005
7286
остання редакція 05.06.2023
263422