Кафедра торговельного підприємництва та логістики
Кафедра торговельного підприємництва та логістики

торговельного підприємництва та логістики

Загальна характеристика НДР кафедри

Протягом 2021 року на кафедрі торговельного підприємництва та логістики здійснювалася робота в рамках НДР за актуальними темами, що відповідають вимогам науки й практики та спрямовані на дослідження теоретичних і прикладних задач організації торгівлі, розвитку торговельного підприємництва й впровадження логістичного інструментарію в діяльність підприємницьких структур:

• НДР «Логістична діяльність Інтернет-магазинів України», ДРН 0118U 000045 (керівник: д. е. н., доцент Ільченко Н. Б.);
  • НДР «Управління бізнес-процесами на підприємствах роздрібної торгівлі» ДРН 0120U10072 (керівник: д. е. н., доцент Ільченко Н. Б.);
  • НДР «Тенденції та пріоритети розвитку торговельного підприємництва в Україні в умовах глобалізації» (керівник: к. е. н., доцент Кавун-Мошковська О. О.).

За участю стейкхолдерів та науковців провідних університетів України 15.04.2021 р. організовано проведення Всеукраїнського міжвузівського круглого столу «Логістика майбутнього: ефективні рішення для торгівлі». Тематика доповідей та дискусій заходу охоплює широкий спектр актуальних питань, серед яких: стратегічна роль логістики для реалізації амбітних економічних цілей України в умовах цифрової економіки,  взаємозв’язок логістики та діджитал маркетингу в е-commerce, менеджмент дослідницьких проєктів у сфері логістики, впровадження «зелена логістика» в Україні, оптимізація параметрів логістичного термінала тарно-штучних вантажів агентною симуляцією, цифрова трансформація роздрібної торгівлі, управління надійністю в глобальних ланцюгах постачання, прояви соціальної відповідальності логістичного бізнесу в умовах пандемії, інноваційні підходи до організації логістичної діяльності в інтернет торгівлі, а також застосування віртуальної реальності та сучасних інструментів у підготовці фахівців з логістики.

Викладачі кафедри переймають досвід організації навчального процесу та наукової діяльності у європейських країнах світу, а саме: у Сучавському університеті ім. Штефана чел Маре (Румунія), Академічному товаристві Міхала Балудянського (Словаччина), Віденському університеті (Австрія), Університеті Менделя (Чеська республіка, м. Брно), Технічному університеті (Чеська республіка, м. Острава).

Google Академія

Докладніше про наукову діяльність кафедри у 2020 р ...

Інформація щодо виконання планових показників наукової діяльності кафедри торговельного підприємництва та логістики

23.04.2013