Кафедра торговельного підприємництва та логістики
Кафедра торговельного підприємництва та логістики

торговельного підприємництва та логістики

Загальна характеристика НДР кафедри

Протягом звітного року з метою підвищення якості підготовки науково-педагогічних кадрів і фахівців у сфері торговельної діяльності на кафедрі активно працювала наукова школа з проблем розвитку сфери товарного обігу, стратегічного планування та управління (під керівництвом доктора економічних наук, професора  А.А. Мазаракі).

У рамках наукової школи виконуються держбюджетні розробки, які стосуються багатьох напрямків діяльності торговельних підприємств, містять аналіз і пропозиції щодо реформування торгівлі та сфери послуг, мають  пошуковий  і  прикладний  характер, підтверджуються апробацією результатів досліджень на практиці господарювання підприємств, а також широко обговорюються у науковому суспільстві.

Актуальність і спрямованість наукових досліджень, підтверджується наявністю на кафедрі докторанта, аспірантів

і захищених кандидатських та докторських дисертацій з окреслених проблем.

Основні напрями науково-дослідної роботи:

• визначення ефективних шляхів розвитку внутрішньої торгівлі, в т.ч. організації та розвитку торгової мережі й обслуговування покупців і оптової торгівлі;
  • управління логістичною діяльністю торговельних підприємств;
  • поліпшення науково-методичних засад викладання кафедральних дисциплін.

Протягом звітного періоду здійснювалося виконання трьох науково-дослідних робіт,  до виконання яких за різними напрямами були залучені всі викладачі кафедри відповідно до їх наукових інтересів.

Докладніше про наукову діяльність кафедри у 2019 р ...

Інформація щодо виконання планових показників наукової діяльності кафедри торговельного підприємництва та логістики

23.04.2013
guliya2005