logo
Кафедра торговельного підприємництва та логістики
Кафедра торговельного підприємництва та логістики
logo
Кафедра торговельного підприємництва та логістики
img

Співробітництво

торговельного підприємництва та логістики

Кафедра торговельного підприємництва та логістики співпрацює з різними установами, ВНЗ та підприємствами, також здійснюється співробітництво з профільними кафедрами інших вищих навчальних закладів освіти.

Спрямованість співпраці – сприяння підготовці висококваліфікованих фахівців; здійснення наукових досліджень під час підготовки дипломних магістерських робіт; підвищення кваліфікації викладачів; консультації; розробка рекомендацій; розробка нових методик; спільні публікації та спільна участь у науково-практичних конференціях, симпозіумах, круглих столах.

Кафедра уклала договір про співробітництво з Українським логістичним альянсом. УЛА запрошує викладачів кафедри до участі у роботі науково-практичних конференцій з питань розвитку теорії та практики логістики; у роботі науково-практичних семінарів та засідань круглих столів з питань логістики.

Кафедра уклала договори про наукове співробітництво з:

  • ТОВ «АЗБІ»;
  • підприємством-розробником програмного забезпечення «Мурашина Логістика»,

  • провідним логістичним оператором ZAMMLER.

Інформація щодо меморандумів та договорів про співпрацю з підприємствами – партнерами освітніх програм кафедри

Підприємства-
партнери

Інформація про підприємство

Договір / меморандум

ТОВ«Епіцентр К»

https://epicentrk.ua/

Група компаній «Епіцентр» – це омніканальна екосистема, яка об’єднує торговельні мережі «Епіцентр» та «Нова лінія, мережу мультибрендових спортивних магазинів «Інтерспорт-Україна», агрохолдинг «Епіцентр – Агро», заводи з виробництва плитки керамічної Epicenter Ceramic Corporation, виробництво з деревообробки – ЦБМ «Осмолода» та логістичні потужності.

М  №99 від 06.09.2017 р. до 2025 р.

Товарна біржа «Українська універсальна біржа»

https://tender.uub.com.ua/

Українська універсальна біржа заснована 7 жовтня 1997 року з метою прийняття активної участі в ринковій трансформації економіки України та є однією із перших професійних організацій в Україні, яка почала займатися наданням повного спектру біржових послуг.

М  №11 від 19.02.2018 р. не обмежується в часі

ПТК ТОВ «АГРОМАТ»

https://www.agromat.ua/

Компанія АГРОМАТ на ринку України вже понад 25 років. Це багатопрофільний холдинг (імпорт, продаж, виробництво, логістика тощо), лідер на ринку України за імпортом і продажем керамічної плитки та сантехніки, пропонує асортимент товару більш, ніж від 1 000 виробників.

Д  №22.12.2017 -31.12.2022 рр.

ТОВ «ЗАММЛЕР УКРАЇНА»

https://www.zammler.com.ua/

Компанії групи ZAMMLER надають послуги у сфері автомобільних, морських, залізничних, авіаперевезень, митно-брокерського оформлення, а також – повний спектр складських послуг. ТОВ «ЗАММЛЕР УКРАЇНА» – логістичний 3PL-оператор: транспортна, складська логістика, митне оформлення.

Д  №27 18.10.2017 - 2022 рр.

ПрАТ «Дитячий світ Київ»

http://www.ds.com.ua/

ТЦ Дитячий світ – це найбільший в Україні магазин товарів для дітей: широкий асортимент дитячих меблів, іграшок, одягу та інших товарів від найкращих вітчизняних і світових виробників за помірними цінами. Дитячий світ – сучасна бізнес-модель, яка приносить користь суспільству.

Д  №80 22.12.2011 -2022 рр.

ТОВ «Укртекстиль»

https://www.ozon.com.ua/

Компанія ТОВ «Укртекстиль» ТМ OZON – провідний розробник, виробник і постачальник спецодягу, взуття, засобів індивідуального захисту, що має унікальне власне виробництво спецодягу в Києві і потужну мережу регіональних представництв (більше 12 філій на території України).

Д  №72 07.05.2018 -
27.03.2023 рр.

23.04.2013
guliya2005
4820
остання редакція 27.06.2022
263422