Кафедра торговельного підприємництва та логістики
Кафедра торговельного підприємництва та логістики

Співробітництво

торговельного підприємництва та логістики

Кафедра торговельного підприємництва та логістики співпрацює з різними установами, ВНЗ та підприємствами, також здійснюється співробітництво з профільними кафедрами інших вищих навчальних закладів освіти.

Спрямованість співпраці – сприяння підготовці висококваліфікованих фахівців; здійснення наукових досліджень під час підготовки дипломних магістерських робіт; підвищення кваліфікації викладачів; консультації; розробка рекомендацій; розробка нових методик; спільні публікації та спільна участь у науково-практичних конференціях, симпозіумах, круглих столах.

Кафедра уклала договір про співробітництво з Українським логістичним альянсом. УЛА запрошує викладачів кафедри до участі у роботі науково-практичних конференцій з питань розвитку теорії та практики логістики; у роботі науково-практичних семінарів та засідань круглих столів з питань логістики.

Кафедра уклала договори про наукове співробітництво з ТОВ «АЗБІ» , підприємством-розробником програмного забезпечення «Мурашина Логістика», провідним логістичним оператором ZAMMLER.

Продовжується співробітництво з міжнародним науково-практичним журналом «Логистика: проблемы и решения». Доктор економічних наук, професор А.А. Мазаракі є головою редакційної ради.

23.04.2013
guliya2005