Кафедра торговельного підприємництва та логістики
Кафедра торговельного підприємництва та логістики

Науково-практична студія «The future of trade»

торговельного підприємництва та логістики

Науково-практична студія «The future of trade»

На кафедрі торговельного підприємництва та логістики створено  студію науково-практичного спрямування «The future of trade», яка обєднує ініціативних, креативних студентів з лідерськими амбіціями  та бажанням зануритися у світ рітейлу і творити МАЙБУТНЄ ТОРГІВЛІ України.

Ми тримаємо руку на пульсі інноваційних трендів торговельного бізнесу в Україні, вивчаємо зарубіжний досвід фунціонування провідних світових операторів на ринку роздрібної та оптової торгівлі, приділяємо увагу всім нюансам розробки вдалого стартапу і започаткування власної торговельної справи, забезпечення ефективного розвитку підприємства торгівлі (супермаркету, гіпермаркету, бутіку, торговельно-розважального центру, інтернет-магазину, маркетплейсу тощо), враховуючи організацію  торговельно-технологічного процесу, на засадах психології, маркетингу та логістики, комунікацій у соціальних мережах Telegram, Facebook, Instagram, Tik Tok.

Основні напрями діяльності НПС «The future of trade»:

1. Проведення веб-зустрічей за участю провідних практиків в галузі рітейлу, онлайн-торгівлі, digital-маркетингу.
2. Організація виїзних екскурсій на підприємства торгівлі.
3. Виконання творчих ініціативних завдань від підприємств торгівлі, проведення конкурсів, квестів, челенджів.
4. Організація робочих нарад з обговоренням подій на ринку торгівлі,  дослідженням проблемних ситуаційних завдань та кейсів, опануванням сучасних сервісів та програмних продуктів.
5. Участь у всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт.
6. Підготовка тез доповідей на конференції та наукових статей.
8. Участь у веденні сторінок кафедри у соціальних мережах.

Приєднуйтеся до нашої студії «The future of trade», і багаж цікавих знань та корисних навичок Вам гарантовано!

Долучайтеся до каналу нашого клубу в телеграмі та в інстаграм до сторінки кафедри.

19.03.2023
остання редакція 21.03.2023