logo
Кафедра торговельного підприємництва та логістики
Кафедра торговельного підприємництва та логістики
logo
Кафедра торговельного підприємництва та логістики
img

Клуб Логістів

торговельного підприємництва та логістики

Клуб Логістів

На кафедрі торговельного підприємництва та логістики функціонує об’єднання студентів за інтересами – Клуб Логістів, який дає можливість студентам, які навчаються за освітніми програмами «Логістична діяльність» та «Лоігстика та управління ланцюгами постачання», поєднувати теоретичні знання з практичними навичками, а також розширювати свої знання та вміння в галузі логістики. Головне завдання Клубу – поглиблене вивчення тенденцій  розвитку логістики, залучення студентів до науково-дослідної роботи.

Основні заходи, які проводяться Клубом Логістів

  1. Проведення відкритих лекцій та круглих столів із залученням практиків в галузі логістики;
  2. Проведення навчально-пізнавальних екскурсій;
  3. Участь у всеукраїнських конкурсах студентських робіт;
  4. Участь у конференціях, публікування тез та наукових статей;
  5. Обговорення актуальних новин логістики та інше.

Клуб Логістів  - це крок в майбутнє, в якому немає місця некомпетентності!
Ми навчимо найдрібнішим нюансам процесу перевезення, дамо інструменти для вирішення реальних проблем, поділимось досвідом практикуючих Логістів!
Долучайтеся до нашого клубу в телеграм каналі
а також до Instagram-сторінки нашої кафедри.

Координатори клубу:

Попередній перегляд зображення Попередній перегляд зображення
к.е.н., доцент кафедри
Нечипорук Аліна Вікторівна
асистент
Ануфрієва Тетяна Геннадіївна
студентка 3 курсу ФТМ групи 3-31
Гомоль Марта Василівна 
студентка 3 курсу ФТМ групи 3-31 
Гришина Ксенія Олегівна

НАВЧАЛЬНО-ПІЗНАВАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ СУЧАСНИМ ЛОГІСТИЧНИМ ЦЕНТРОМ ТОВ «НОВУС УКРАЇНА»

22 травня 2024 року здобувачі вищої освіти Державного торговельно-економічного університету відвідали логістичний центр ТОВ «Новус Україна». Організаторами заходу були компанія-партнер університету ТОВ «Новус Україна», навчально-науковий центр бізнес-симуляції та кафедра торговельного підприємництва та логістики ДТЕУ. Екскурсія викликала велике захоплення у студентів, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Логістична діяльність», та учасників Клубу логістів.
Логістичний центр ТОВ «Новус Україна» – це сучасний розподільчий центр, який має понад 35 тис м² складських площ, 18 температурних зон, сучасне інноваційне обладнання, роботизовані технології та застосовує ефективні методи управління складським процесом.
Під час екскурсії майбутні логісти мали змогу пройти шляхом товару – від зони приймання та розвантаження до зони комплектації замовлення та відвантаження. Особливо було цікаво побувати у зонах низьких температур та замороженої продукції, де навіть за температури - 20° С студенти допитливо спостерігали за всіма особливостями організації процесу у складних умовах.
Майбутні фахівці логістичної галузі активно ставили запитання директору з логістики ТОВ «Новус Україна» Костянтину Паршину, який проводив екскурсію, перевіряли правдивість теорії на практиці, розповідали про свої вміння та отримали від співробітників логістичного центру високу оцінку рівня їхніх знань/
Безперечно, такі заходи мають надзвичайну важливість для здобувачів вищої освіти. Висловлюємо щиру вдячність нашим партнерам ТОВ «Новус Україна» за чудову можливість побачити всі особливості складської логістики на практиці, набути корисного досвіду та отримати позитивні емоції, адже зв’язок освіти та бізнесу є дуже актуальним, особливо в умовах сьогодення.

Аліна НЕЧИПОРУК,
канд. екон. наук, доцент кафедри
торговельного підприємництва та логістики

    

     

  


    

18.03.2023
263422
700
остання редакція 28.05.2024
263422