Кафедра економіки та фінансів підприємства

економіки та фінансів підприємства

ВИСОЧИН ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА

доктор економічних наук, професор

гарант освітньої програми 1 рівня вищої освіти «Економіка торгівлі»

e-mail: i.vysochyn@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

ORCID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ організаційно-економічні засади функціонування суб’єктів торговельної діяльності, управління товарооборотом підприємств торгівлі та його ресурсним забезпеченням

ДИСЦИПЛІНИ «Економіка торгівлі»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

професор кафедри економіки та фінансів підприємства, 2022 р.

доктор економічних наук, 08.00.04 «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)», тема дисертації: "Управління товарооборотом підприємств роздрібної торгівлі", 2014 р.

доцент кафедри економіки підприємництва, 2011 р.

кандидат економічних наук, 08.07.05 «Економіка торгівлі та послуг», тема дисертації: "Управління реструктуризацією підприємств торгівлі ", 2007 р.

спеціальність «Економіка підприємства» (ОС «магістр»), Київський національний торговельно-економічний університет, 2001 р.

ДОСВІД РОБОТИ

професор кафедри економіки та фінансів підприємства Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2015 р. до цього часу

завідувач кафедри економіки та фінансів підприємства Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2014 – 2015 рр.

доцент кафедри економіки та фінансів підприємства Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2008 – 2014 рр.

старший викладач кафедри економіки підприємництва Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2007 – 2008 рр.

асистент кафедри економіки підприємництва Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2001 – 2007 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

СПИСОК

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Подяка Міністерства освіти і науки України за проведення експертизи проєктів проміжних та анотованих звітів наукових робіт, науково-технічних розробок молодих вчених, 2021 р.

Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за сумлінну і плідну працю та з нагоди святкування Міжнародного жіночого дня 8 березня, 2014 р.

Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за високі досягнення у науково-педагогічній роботі та з нагоди Дня працівників освіти, 2013 р.

Стипендіат Кабінету Міністрів України для молодих вчених, 2008-2010 рр.

Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за вагомий внесок у розвиток вищої освіти, високий рівень педагогічної діяльності та з нагоди Дня працівників освіти, 2009 р.

Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за плідну науково-педагогічну діяльність у підготовці висококваліфікованих кадрів, 2008 р.

Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за добросовісну роботу, плідну науково-педагогічну діяльність та з нагоди Дня працівників освіти,
2007 р.

Подяка Київського національного торговельно-економічного університету МОН України як кращому профорієнтатору, 2007 р.

Лист подяки Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за плідну роботу у підготовці висококваліфікованих кадрів, 2006 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Семінар для гарантів освітніх програм "Менеджмент якості освітніх програм ДТЕУ" (ДТЕУ, 20.09 - 26.10.2022р.)

Благодійне підвищення науково-педагогічної кваліфікації в онлайн форматі на тему: «Комунікації під час війни» (Полтавський державний аграрний університет, 02 серпня  2022 р.)

Науково-педагогічне стажування «Академічна доброчесність» (18.10.2021–26.11.2021– Вищий Семінаріум Духовного університету (UKSW) м. Варшава, Польща).

Стажування з вивчення особливостей функціонування підприємств торгівлі (ТОВ «Лассі», м. Київ), 2020 р.

Семінар/тренінг, організований в рамках спільного Канадсько-Українського проекту «Регіональне навчання  та розвиток консультаційних можливостей в Україні», на тему «Прагматика податкового регулювання малого та середнього бізнесу», 2009 р.

Кафедра економіки підприємств Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана, 2009 р.

Навчання у Літньому інституті-2004 Академії викладацької майстерності за програмою «Як розробляти і викладати курс «Управлінська економіка» для викладачів вищих навчальних закладів – учасників проекту «Бізнес-менеджмент освіта в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку, 2004 р.

Навчальний семінар «Фінансово-економічний аналіз підприємства», Центр підготовки кадрів для фінансової системи України НДФІ при Міністерстві фінансів України, 2001 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Експерт секції «Економічні перетворення, демографічні зміни та благополуччя суспільства» Експертної ради МОН України з експертизи проектів наукових робіт, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених,  2016 – 2021 рр.

Директор центру навчально-виробничого тренінгу (зараз: навчально-науковий центр бізнес-симуляції) Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2014 – 2016 рр.

Член редакційної колегії збірника наукових праць «Економічна стратегія і перспективи розвитку сфери торгівлі та послуг» Харківського державного університету харчування та торгівлі МОН України, 2015-2016 рр.

Член редакційної колегії наукового журналу «Товари і ринки» Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2014 – 2016 рр.

Експерт за проектом Закону України «Про внутрішню торгівлю», 2012 – 2013 рр.

Секретар секції торговельного підприємництва Підкомісії з товарознавства і торговельного підприємництва Науково-методичної комісії з економіки та підприємництва МОН України,
2007-2013 рр.

ХОБІ подорожі