Кафедра фінансового аналізу та аудиту

фінансового аналізу та аудиту

РОЗДОБУДЬКО ВАЛЕРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
v.rozdobudko@knute.edu.ua

кандидат економічних наук,доцент,  доцент кафедри фінансового аналізу та аудиту

більше 20 років практичної діяльності в реальному секторі економіки,  сертифікований аудитор, АCCA DipІFRСАР

GoogleScholar
Наука України

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ:  публічні закупівлі, державний фінансовий контроль та аудит, незалежний аудит, економічний аналіз

ДИСЦИПЛІНИ: «Аудит», «Організація та методика аудиту», «Аудит», «Міжнародний аудит», «Аналіз господарської діяльності»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ:

• Доцент кафедри, 2015 р.
  • Диплом АССА по Міжнародній фінансовій звітності  (DipIFR ), 2009 р.
  • Кандидат економічних наук, 08.06.04 «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит, тема «Облік і контроль матеріально-технічних ресурсів в автотранспортному виробництві з використанням ПЕОМ», 2007 р.
  • Магістр, Київський національний торговельно-економічний університет, 2002 р.
  • Спеціаліст з обліку та аудиту, Київський національний торговельно-економічний університет, 2001 р.

ДОСВІД РОБОТИ:

• Доцент кафедри фінансового аналізу та аудиту з 2019 р. до цього часу.
  • Доцент кафедри обліку та загальноекономічних дисциплін, 2011-2018 рр.
  • Асистент кафедри фінансового аналізу і контролю, 2005-2007 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ:

• Подяка Київського національного торговельно-економічного університету за вагомий внесок у підготовку фахівців, творчу та плідну співпрацю, 2018 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

• Стажування (підвищення кваліфікації) у CARIS UKRAINE LIMITED (CARIS UKRAINE LTD) за темою «Аудит» обсягом 180 годин (6 кредитів ECTS), 09.01.2023 по 31.01.2023, сертифікат, 2023.
  • Підвищення кваліфікації в ТОВ «Аудиторська фірма «СТАНДАРТ», 2020 р.
  • Підвищення кваліфікації в Національному центрі обліку та аудиту, 2018 р.
  • Підвищення кваліфікації в Національному центрі обліку та аудиту, 2017 р.
  • Навчально-методичні семінари в рамках Міжнародних інформаційних тижнів програми ЄС Еразмус+ в Україні, Еразмус+ офіс в Україні 2016, 2017 рр.
  • Тренінг «Інформаційні технології в навчальному процесі: якісна освіта» КНТЕУ, 2017 р.
  • Міжнародне стажування «Нормативно-правове забезпечення та практика застосування МСФЗ в країнах Європейського Союзу», 23-31 травня 2016 р., м. Варшава, Польща.
  • Підвищення кваліфікації в НЦОА Національної академії статистики, обліку та аудиту, 2015 р.
  • Підвищення кваліфікації в НЦОА Національної академії статистики, обліку та аудиту, 2014 р.
  • Підвищення кваліфікації у Національному центрі обліку та аудиту НАСОА, 2013 р.
  • Підвищення кваліфікації у Національному центрі обліку та аудиту НАСОА, 2012 р.
  • Підвищення кваліфікації у ДП «СТАТУС-ІНФОРМ» ТОВ «ІАМЦАУ «СТАТУС», 2011 р.
  • Підвищення кваліфікації у ДП «СТАТУС-ІНФОРМ» ТОВ «ІАМЦАУ «СТАТУС», 2010 р.
  • Підвищення кваліфікації у ТОВ «ІАМЦАУ «СТАТУС», 2009 р.
  • Підвищення кваліфікації у Житомирському державному технологічному університеті, 2008 р.
  • Вища школа педагогічної майстерності КНТЕУ, 2002 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ:

• Член ГО "Професійна організація аудиторів, бухгалтерів та  викладачів ОКД".
  • Член Аудиторської палати України, сертифікований аудитор.
  • Член Федерації професійних бухгалтерів та аудиторів України, сертифікат САР.

ХОБІ: читання, інтелектуальні ігри, подорожі, активні види спорту.

остання редакція 29.12.2023